Fagata zacznie śpiewać

i

Autor: Screen z YT: FAGATA - ONLYFANS (Official Video)/FAGATA

Fagata i Malik Montana razem? Internauci mają mocną teorię!

2023-02-08 14:29

Fagata ma swój debiut muzyczny za sobą. Piosenka OnlyFans nie wszystkim przypadła do gustu, przede wszystkim ze względu na kontrowersyjny tekst. Okazuje się, że na tym influncerka nie zamierza poprzestać. Na Twitterze zdradziła, że gościnnie wystąpi na płycie! Opinie użytkowników portalu odbiegają od pozytywnych.

Choć Fagata nie należy do lubianych influencerek, wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Jak wiele innych kobiet z branży internetowej, zdecydowała się na swój muzyczny debiut. OnlyFans nie wszystkim przypadło do gustu - przede wszystkim ze względu na kontrowersyjny tekst. Okazuje się jednak, że dziewczyna na tym nie zamierza kończyć swojej przygody z muzyką, podejmuje kolejną próbę. Na Twitterze ogłosiła swój gościnny występ na płycie. Użytkownicy platformy nie byli zadowoleni z takiego obrotu zdarzeń. W odpowiedzi wylała się fala hejtu. Szczegóły zajścia znajdziecie pod wideo!

Fagata nie widzi problemu w swoim zachowaniu. Internauci nie zostawiają na niej suchej nitki

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Fagata zaśpiewa na płycie

Fagata ogłosiła w internecie zaskakującą wiadomość. Influencerka ma na koncie gościnny występ na płycie. Niestety nie zdradziła, który artysta się na to zdecydował. Na tę informację należy poczekać, tak samo zresztą, jak na usłyszenie jej wokalu. Internauci mają jednak pewne podejrzenia na ten temat. Wielu z nich uważa, że Agata Fąk pojawi się na albumie Malika Montany, zapewne ze względu na ich wcześniejszą zażyłość, którą można było obserwować w mediach społecznościowych.

Fagata chwali się ciałem po operacji odsysania tłuszczu. Spełniła swoja marzenie o idealnych biodrach i podbródku

Fagata na płycie - reakcje

Internautom nie podoba się pomysł, aby Fagata dograła się do czyjejś płyty. Najwidoczniej wciąż nie udało się im zapomnieć o jej "wybrykach". Na Twitterze jasno komentowali sprawę, dając do zrozumienia, że nie jest to dobry ruch PR-owy dla artysty, który zdecydował się podjąć z nią współprace.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE