Fagata nie widzi problemu w swoim zachowaniu. Internauci nie zostawiają na niej suchej nitki

2022-12-08 10:16
Piosenka Fagaty wzbudza kontrowersje. Influencerka komentuje zarzuty
Autor: Screen z YouTube: FAGATA - ONLYFANS (Official Video)/ FAGATA Piosenka Fagaty wzbudza kontrowersje. Influencerka komentuje zarzuty

Kontrowersje związane z Agatą Fąk są dobrze znane internautom. Można więc było się spodziewać, że tekst jej debiutanckiej piosenki nie zostanie odebrany pozytywnie. Influencerka została skrytykowana w komentarzach pod filmem. Tym razem jednak postanowiła odpowiedzieć na postawione jej zarzuty od razu!

Agata Fąk, kojarzona bardziej jako Fagata, znana jest przede wszystkim z dramy internetowej. Słynny "plan B", którym nazwała swojego - byłego już - chłopaka na długo wbił się do głów internautów. Dziewczyna przez długi czas nie odniosła się do tego, nie przeprosiła. Gdy już postanowiła się wytłumaczyć, ponownie nie została przyjęta pozytywnie. Po długim czasie zaczęła powracać do łask internetu. Okazało się jednak, że nowy utwór, który wydała, może ponownie uwolnić falę hejtu. Słuchaczom nie spodobał się tekst piosenki. Nawiązywał on do popełnionych przez nią błędów. Ponownie na siłę starała się pokazać, że ma dystans. Pokazuje, że nie widzi problemu w swoim zachowaniu. Na negatywne komentarze postanowiła od razu odpowiedzieć!

Fagata zdradziła, ile musiała oddawać Stuu i Agencji. Tego chyba nikt się nie spodziewał

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Fagata skrytykowana za piosenkę

Fagata wydała swoją pierwszą piosenkę 6 grudnia. Utwór pt. Onlyfans nie został jednak pozytywnie przyjęty przez internautów. Zarzucają jej oni hipokryzję. Wspominała o tym, że chciałaby mieć spokój z aferą dotyczącą "planu B", a sama nawiązuje do niego w swojej piosence.

Zapracowałam na to, jestem swoim planem C

Piłkarzyku, zabierz swój chłopięcy skład

Jeden fragment w szczególności nie podpasował użytkownikom platformy YouTube. Mowa tutaj oczywiście o "planie C", który jest jawnym nawiązaniem do dramy. Momentem, który również sporo daje do myślenia jest tekst z "piłkarzykiem". W końcu to piłkarz był "planem A" Agaty Fąk. Opinie na ten temat były jednoznaczne.

Fagata już niedługo: nie pomyślałam, ze ten tekst może zostać zle odebrany. W ogóle to nie ja go napisałam i przeczytałam go w momencie jak nagrywaliśmy. Mam nauczkę żeby następne piosenki nagrywać z wcześniejszym zaakceptowaniem tekstu piosenki. To w ogóle była niespodzianka i nikt mi nie powiedział, ze to może zostać zle odebrane. - napisała jedna z użytkowniczek YouTube'a.

A dopiero płakała na rundkah żeby wszyscy dali jej spokój i się na nią uwzięli a teraz nawiązuje w piosence do dwóch największych dram roku - ponownie nie dając tym sprawom należytego szacunku i powagi. Brawo - można przeczytać pod teledyskiem.

Fagata odpowiedziała na komentarze

Tym razem Agata Fąk postanowiła zareagować znacznie szybciej niż ostatnio. Na komentarze widzów odpowiedziała na swoim koncie na Twitterze.

Co do tekstu mojej piosenki bo widzę ze się g***oburza zrobiła:”Jestem swoim planem c” co miało oznaczać ze nie chce polegać na innych tylko na sobie i ja JESTEM SWOIM planem a nie jakiś facet . A „piłkarzyk”to popularne określenie na chłopaka w tych czasach szczególnie na tiktoku

Jej wyjaśnienia nie do końca spodobały się użytkownikom Twittera. Znany youtuber - Gimper, doradził jej, aby zatrudniła menadżera od komunikacji, zamiast oburzać się, że ludzie źle ją odbierają.

Sonda
Uważasz tekst piosenki Fagaty za nieodpowiedni?
Piosenka Fagaty wzbudza kontrowersje. Influencerka komentuje zarzuty
Autor: Screen z Twittera: fagatkaaa/ t_dzialowy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze