Facebook zmienia się na gorsze? To rewolucyjna zmiana!

2019-10-21 19:03 MK
Facebook
Autor: East News / Cedric Hatto

Żaden inny serwis społecznościowy nie może pochwalić się taką popularnością oraz liczbą użytkowników, co Facebook. Każdego dnia, korzystają z niego miliardy ludzi na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że Mark Zuckerberg i jego spółka dokładają wszelkich starań, by jeszcze bardziej usprawnić jego funkcjonowanie i zapewnić komfort wszystkim tym, którzy posiadają konto. Teraz użytkownicy mogą korzystać już z nowego wyglądu. Nie wszyscy są jednak zachwyceni.

Facebook - nowy wygląd strony zapowiadany był od dłuższego czasu. Nikt nie wiedział jednak, kiedy to nastąpi. Jak się okazało, zarządzający Facebookiem postanowili początkowo wprowadzić zmiany nie u wszystkich użytkowników. Część z nich, również w Polsce, może już korzystać z całkowicie nowego wyglądu najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie. Głównym założeniem Marka Zuckerberga i jego współpracowników było uproszczenie nawigacji, powiększenie tekstu oraz wprowadzenie trybu ciemnego, na którego premierę czekało wielu korzystających z serwisu.

Facebook - nowy wygląd

Jak można się było spodziewać, wielu użytkowników uznało, że nowy wygląd Facebooka nie jest tym, czego się spodziewali. Część z nich stwierdziła nawet, że twórcy zmian za bardzo zapatrzyli się na Twittera i stworzyli coś niezwykle podobnego. Na ten moment nie wiadomo, kiedy z nowego wyglądu, w tym z trybu ciemnego, będą mogli skorzystać wszyscy. Być może osoby odpowiedzialne za jego obecny stan wezmą sobie do serca słowa krytyki i zaproponują ulepszony interfejs, zanim będzie on dostępny na każdym urządzeniu.

Najnowsze