Facebook Randki - jak działa i jak uruchomić aplikację? [INSTRUKCJA]

i

Autor: canva.com Facebook Randki - jak działa i jak uruchomić aplikację? [INSTRUKCJA]

Facebook Randki - jak działa i jak uruchomić aplikację? [INSTRUKCJA]

2020-10-26 13:21

Facebook Randki to najnowsza usługa portalu społecznościowego. Dzięki niej, możemy poznawać nowe osoby z naszej okolicy. Jak działa i jak uruchomić aplikację? Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla Was instrukcję krok po kroku.

Facebook Randki - jak działa i jak uruchomić aplikację? Facebook Randki działa na zasadzie geolokalizacji w telefonie. To właśnie dzięki tej funkcji można wyszukiwać osoby z okolicy, które także ostanowiły włączyć nową usługę. Co ciekawe, można wybrać odległość do 400 kilometrów, od naszego miejsca zamieszkania. Z Facebook Randki możemy korzystać tylko przez smartfona, na próżno szukać funkcji na komputerach stacjonarnych. Jak działa i jak uruchomić aplikację Facebook Randki?

Sonda
Czy będziesz korzystał/korzystała z funkcji Facebook Randki?

Facebook Randki - jak działa aplikacja i jak ją uruchomić? [INSTRUKCJA]

Aby korzystać z Facebook Randki, należy przede wszystkim uaktualnić aplikację Facebook w swoim telefonie. Następnie w menu znajdziemy kafelek Randki. Usługa działa tylko przy włączonej opcji lokalizacji.Następnie musimy uzupełnić swoje dane i profil. Będziemy pytanie o preferencje - czy wolimy spotkać się z kobietą, czy z mężczyzną, a także czy ma to być pogawędka, przyjaźń czy może coś więcej. 

ESKA XD #007
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE