Facebook i Instagram płatny? Koszt abonamentu cenniejszy niż cokolwiek innego

media społecznościowe
Autor: Pixabay.com

Facebook, Instagram oraz wszystkie inne media społecznościowe będą w przyszłości płatne? Jak bardzo są dla ciebie istotne w całym twoim życiu? Ile byłbyś w stanie za nie zapłacić, aby nie zostać odłączonym od mediów społecznościowych i zawsze być online? Więcej ciekawostek na ten temat znajdziesz poniżej!

Wyobrażasz sobie obudzić się w świecie, w którym wszystkie media społecznościowe, które towarzyszą ci każdego dnia nagle stają się płatne? Jak wiemy w dobie dzisiejszego internetu wszystkie giganty społecznościowe, z których korzystamy na co dzień, czyli słynny Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, czy też Snapchat są platformami wymagającymi tylko login i hasło. Nie mają one żadnej subskrypcji, którą należy wykupić, aby móc w pełni korzystać z serwisu. A co gdyby tak się jednak stało? Co gdyby Facebook i Instagram wymagał miesięcznej opłaty? Ile był byś w stanie zapłacić za media społecznościowe? Jak ważną rolę odgrywają one w twoim życiu?

Zakładając czysto teoretycznie, media społecznościowe, jakie znamy w przyszłości mogą nie być już wcale darmowe. Nie są nawet teraz! Jeśli wydaje ci się, że za nie nie płacisz, to jesteś w dużym błędzie. W końcu, aby z nich korzystać podajesz w nich swoje dane osobowe, a więc płacisz za usługę swoimi prywatnymi informacjami. Na ten moment siła mediów społecznościowych jest tak potężna, że użytkownicy, którzy z nich korzystają z pewnością zapłaciliby za nie miliony monet, aby nie zostać odłączonym od wirtualnego świata. 

Media społecznościowe i ich wpływ na ludzi 

Media społecznościowe mają niebywały wypływ na użytkowników, czyli na ludzi, którzy z nich korzystają. Mało kto tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, w jak dużym stopniu Instagram, Facebook, czy też TikTok jest w stanie uzależnić, co nie do końca dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego kontrola nad internetem jest w dzisiejszych czasach tak bardzo istotna. Nie warto doprowadzać do sytuacji, w której uznamy, że bez mediów społecznościowych nie jesteśmy w stanie żyć i zapłacimy za nie grube miliony, aby tylko pozostać online. 

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!
Najnowsze