Sebastian Fabijański i Rafalala

i

Autor: WBF // AKPA

Sebastian Fabijański zastraszany przez Rafalalę. Wspomniał też o Maffashion!

2022-07-04 15:32

Kilka miesięcy temu cały internet żył nagraniami, jakie na swoim Instagramie publikowała Rafalala. Celebrytka i Sebastian Fabijański zapowiadali wspólny projekt, który nie został opublikowany. Dopiero teraz aktor przyznał, że to się nigdy nie wydarzy, a on sam jest szantażowany i zastraszany. Zaapelował też w sprawie Maffashion.

Pamiętacie wspólne nagrania Rafalali i Sebastiana Fabijańskiego? W marcu tego roku kontrowersyjna celebrytka ponownie znalazła się na językach internautów za pośrednictwem udostępnionych w sieci materiałów. Rafalala udostępniła na Instagramie zdjęcie, informując, że odwiedził ją znany aktor. Obserwujący jej profile w mediach społecznościowych od razu wpadli na trop, że może chodzić o Sebastiana Fabijańskiego. W kolejnych dniach aktor i celebrytka nie ukrywali już, że się znają i chętnie relacjonowali przebieg swojego spotkania, w trakcie którego dyskutowali o filmie Inni ludzie, w którym wystąpił partner Maffashion. Co ciekawe, producenci tytułu jasno dali do zrozumienia, że taki sposób promocji nie był z nimi ustalany. Po kilku miesiącach Sebastian Fabijański postanowił rozwiać wątpliwości i oficjalnie przyznał, że jego relacja z Rafalalą nie była żadnym projektem, ani też sposobem na rozsławienie filmu Inni ludzie. Artysta, nie wymieniając wprost, o kogo chodzi, przyznał, że jest szantażowany i zastraszany.

Edyta Górniak i Rafalala pokłóciły się na dworcu! Padły naprawdę OSTRE słowa

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Sebastian Fabijański szantażowany przez Rafalalę

Oświadczenie Sebastiana Fabijańskiego wbija w fotel. Popularny aktor i raper, a prywatnie partner Maffashion, przyznał wprost, że jego relacja z Rafalalą nie była efektem żadnego wspólnego projektu. I choć mężczyzna nie przyznaje wprost, o co może chodzić, sprawa wydaje się być poważna. Sebastian zapowiedział zgłoszenie jej do prokuratury.

W temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie... Nie wydarzy się, nie była to też promocja filmu Inni ludzie. Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany. Dziś nie będę się wdawać w szczegóły. Przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej. Dziś chciałby tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeśli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę - napisał.

Artysta odniósł się też do plotek o kryzysie w związku. Fabijański niejako zasugerował, że między nim a Maff nie układa się najlepiej.

Przepraszam wszystkich swoich bliskich za to, że muszą być częścią tego, co się dzieje i w wielu wypadkach dostawać za to rykoszetem. Nie zasłużyli na to. Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. Ona z tym nie ma nic wspólnego. A o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy - zaapelował.

Czekacie na odpowiedź Rafalali?

Oświadczenie Sebastiana Fabijańskiego

i

Autor: screen z Instagrama Sebastiana Fabijańskiego
Sonda
Czekasz na rozwój akcji?