Ewelina Lisowska wraca z taneczną piosenką Nie mogę zapomnieć. O czym śpiewa gwiazda?

2020-09-29 12:20
Ewelina Lisowska wraca z taneczną piosenką Nie mogę zapomnieć. O czym śpiewa gwiazda?
Autor: Ewelina Lisowska - Nie mogę zapomnieć / single cover art DJAK Ewelina Lisowska wraca z taneczną piosenką Nie mogę zapomnieć. O czym śpiewa gwiazda?

Nie mogę zapomnieć - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Ewelina Lisowska! Gwiazda polskiej sceny muzycznej wraca z nową propozycją po 28. miesiącach od wydania ostatniego singla. Premiera świeżego utworu nastąpi w Radiu ESKA a szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

Ewelina Lisowska swój ostatni solowy singiel wydała dwa lata temu, 25 maja 2018 roku. Chodzi o utwór zatytułowany T-Shirt, który utrzymany jest w rytmie disco, a gitara nadaje mu funkujący charakter. Ewelina Lisowska wydała również 16-zwrotkowy utwór Wodospady, w ramach wyzwania Hot16Challenge2. Spotkał się on z pozytywnymi reakcjami, które utwierdziły gwiazdę w przekonaniu, że to już czas na nowości muzyczne od niej. Fani śledzący karierę artystki często pisali, że nie mogą doczekać się kolejnego materiału, który odniósłby równie duży sukces, co poprzednie hity takie jak: Nieodporny rozum, W stronę słońca, Nowe horyzonty, czy chociażby Prosta sprawa. Cierpliwość miłośników talentu Eweliny Lisowskiej została nagrodzona.

Oficjalnie na ESKA.pl zapowiadamy nowy utwór cenionej wokalistki. Ewelina Lisowska już 2 października wyda piosenkę pt. Nie mogę zapomnieć, a usłyszycie ją premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Nie mogę zapomnieć - nowa piosenka Eweliny Lisowskiej

Nie mogę zapomnieć, to utwór utrzymany w tanecznym klimacie. Artystka śpiewa o utraconej relacji i o tęsknocie za tym co było. Tekst ma jednak drugie dno. Podmiotem lirycznym jest silna dziewczyna, która po toksycznym związku, znów odnalazła siebie. Nie może zapomnieć kim jest naprawdę, bo najważniejsze to pozostać sobą. Utwór powstał we współpracy z Mikołajem Trybulcem i Moniką Wydrzyńską, którzy na co dzień tworzą zespół Linia Nocna.

  • Słowa: Ewelina Lisowska, Monika Wydrzyńska
  • Muzyka: Ewelina Lisowska, Monika Wydrzyńska, Mikołaj Trybulec
  • Mix/Master: Jarek Baran 
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze