Ewelina Lisowska z bujającym hitem na lato! Fani domagają się pełnej wersji Wodospadów!

2020-05-20 14:22
Ewelina Lisowska z bujającym hitem na lato! Fani domagają się pełnej wersji Wodospadów!
Autor: Ewelina Lisowska - Wodospady #Hot16Challenge2 Ewelina Lisowska z bujającym hitem na lato! Fani domagają się pełnej wersji Wodospadów!

Ewelina Lisowska wróciła z mocnym uderzeniem. Po dwóch latach od wydania ostatniego singla, zaśpiewała zupełnie nowy utwór, za sprawą którego fani nabrali jeszcze większą ochotę na jej piątą studyjną płytę. Przekonajcie się sami, że artystka jest w wysokiej formie - na ESKA.pl!

Ewelina Lisowska swój ostatni singiel wydała dwa lata temu, 25 maja 2018 roku. Mowa o utworze zatytułowanym T-Shirt, który utrzymany jest w rytmie disco, a gitara nadaje mu funkujący charakter. Fani z wyczekiwaniem czekają na kolejny pełny materiał, na którym znalazłyby się takie hity, jak Nieodporny rozum, W stronę słońca, Nowe horyzonty, czy chociażby Prosta sprawa. Niewykluczone, że niebawem ich cierpliwość zostanie nagrodzona. Ewelina Lisowska wzięła udział w wyzwaniu Hot16Challenge2 i sprawiła wszystkim ogromną niespodziankę, jednocześnie zaskakując stylem swojej nawijki. Artystka swój 16-wersowy utwór zatytułowała Wodospady i wszyscy w komentarzach pod wideo są zgodni - chcą usłyszeć całość!

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Ewelina Lisowska - nowa piosenka Wodospady 

Ewelina Lisowska naładowała akumulatory spędzając tegoroczną zimę na Dominikanie. Nabrała siły i z pewnością jest gotowa na rozpoczęcie pracy nad piątym studyjnym albumem. Internauci uważają, że śmiało mógłby go zapowiadać singiel Wodospady, który pojawił się na prywatnym kanale artystki w serwisie YouTube. W tekście piosenki wokalistka ujawnia, że siedzenie w domu nie jest dla niej problemem. Tym bardziej, że będąc na kwarantannie robiła wiele ważnych czynności. Pojawiło się też odniesienie do utworu W piątki leżę w wannie, Taco Hemingwaya. 

Ewelina Lisowska - TEKST Wodospady

Pytasz, co u mnie całkiem normalnie
Przychodzi piątek, a ja leżę w wannie
Nigdy nie uderzałam gdzieś w miasto nachalnie
Więc całkiem mi dobrze na tej kwarantannie
Siedzę, siedzę w domu, nic się nie dzieje
Mam tu swoje małe sprawy na głupoty czasu niewiele
Jednak wy się uparliście na ten challenge, wasze zdrowie nominuję dziś cały internet

Spokojne, jak wodospady, jak tornado, jak burze nad nami
Trzymamy ten dynamit, bo kochamy życie bez granic [x2]

Nominuję tych, o których nikt nie pomyślał jeszcze
A pod spodem link, otwórzmy nasz portfel i serce tak

Spokojne, jak wodospady, jak tornado, jak burze nad nami
Trzymamy ten dynamit, bo kochamy życie bez granic [x2]

Sonda
Czy czekasz na pełną wersję utworu Wodospady?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze