Ewa Farna tańczy w ciąży i śpiewa nową piosenkę! To wideo jest sztosem

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Ewa Farna - Na skróty [Official Music Video] / YouTube.com/EWA FARNA Ewa Farna tańczy w ciąży i śpiewa nową piosenkę! To wideo jest sztosem

Ewa Farna tańczy w ciąży i śpiewa nową piosenkę! To wideo jest sztosem

2022-01-26 14:36

Ewa Farna na dwa dni przed premierą swojego albumu Umami, zaskakuje fanów wydając pełen ironii, taneczny singiel - Na skróty. Posłuchajcie utworu i obejrzyjcie teledysk już teraz.

Ewa Farna tańczy w ciąży i śpiewa nową piosenkę! Wszystko to w teledysku piosenki Na skróty. W utworze Ewa opowiada o naszym biegu na czas, który uprawiamy nieustannie, przez co idziemy na skróty, bo toniemy w morzu spraw. Tekst o naszym nieustanym życiu w pędzie podkreśla zabawny i przewrotny klip, w którym Ewa Farna...tańczy! Jak mówi artystka: - Żyjemy obecnie w rzeczywistości mocno przebodźcowanej. Żywiąc się nagłówkami, hasztagami, clickbajtami, często zdarza się nam pominąć sedno sprawy, bo brakuje nam czasu na wniknięcie głębiej. Miliony spraw, tematów, trudów codziennego życia, dylematów, będąc ciągle w biegu, w ruchu, w pędzie próbujemy znaleźć dla siebie trochę tego czasu…I o tym jest właśnie ten utwór. Trochę ironicznie, ale w sumie trudno się nie zgodzić, że nie mamy czasu by tracić czas.

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Ewa Farna - piosenka i teledysk Na skróty

Wymyśliłam sobie teledysk w radosnym moodzie, bo tak właśnie mi teraz w duszy gra. Lekko, zabawnie, trochę z przymrużeniem oka, a trochę po prostu dla Was do zabawy, do potańczenia przy domowych obowiązkach - dodaje. Utwór powstał we współpracy z Mikołajem Tribbsem Trybulcem i Kacprem Gonerą, a współautorami tekstu jest niezawodny duet, który odpowiedzialny jest za tekst do Ciała czyli Margaret i Kacezet. 

Na skróty, to czwarty singiel z nadchodzącej płyty Umami, której premiera już 28.01.2022! 

Ewa Farna - płyta Umami

Pierwszy z tej płyty singiel Ciało, poruszał tematykę ciałopozytywności. Klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, na nowo prowokując dyskusję o tak istotnym zagadnieniu - samoakceptacji. No Nie - był kolejnym statementem Ewy Farnej, dotykającym nie mniej ważnego zagadnienia - zdrowia psychicznego i sztuki mówienia "nie". W wyjątkowym, wzruszającym utworze "Wersja 2.0" artystka spotkała się ze sobą z okresu dzieciństwa, jednocześnie celebrując tym singlem 15-lecie obecności na scenie.  

Ewa Farna - piosenki, kariera

Ewa Farna to artystka kompletna - jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego, naturalności a często to wszystko z dystansem i humorem.