Ewa Farna powraca! Gwiazda jest w trakcie pisania nowych piosenek

2020-11-04 16:41
Ewa Farna
Autor: WBF Ewa Farna

Ewa Farna powraca do muzyki! Gwiazda właśnie ogłosiła swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest w trakcie pisania nowych piosenek! Kiedy możemy spodziewać się nowej muzyki od Ewy Farny? Więcej szczegółów ujawniamy na ESKA.pl!

Ewa Farna powraca! Choć o wokalistce ostatnio było dość cicho, od jakiegoś czasu w mediach napływają informacje o artystce! Czy poruszany temat wokalistki jest początkiem czegoś nowego w jej muzycznej karierze? Dokładnie tak! Nawet sama Ewa Farna za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że właśnie jest w trakcie pisania swoich nowych piosenek. Ewa Farna jest polsko-czeską piosenkarką znaną głównie z takich utworów jak Cicho, Ewakuacja, czy też Dmuchawce, Latawce, Wiatr. Piosenkarka ma na swoim koncie wiele różnych utworów pisanych w języku polskim oraz czeskim. Czym tym razem zaskoczy nas Ewa Farna? Choć nie znamy dokładnej daty wydania jej najnowszej muzyki, możemy być pewni, że już niebawem wokalistka pokaże nam coś niesamowitego! Tak wygląda dla mnie chwila. Kawa i jeszcze raz kawa, praca.. Czas pisać piosenki. - napisała na swoim Fanpage'u Ewa Farna informując, że nadchodzi coś nowego! 

Ewa farna powraca - kiedy nowa muzyka? 

Ewa Farna urodziła się w Czechach, lecz jest pochodzenia polskiego. Artystka dobrze kojarzona jest w naszym kraju i dla wielu osób, szczególnie z młodego pokolenia jest idolką, którą trudno zastąpić. Informacja o nowej muzyce od Ewy Farny z pewnością ucieszy wielu jej fanów, którzy kibicują jej na każdym kroku i niecierpliwie wyczekują nowych piosenek. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze