Ewa Farna dała czadu podczas występu na żywo. Jej głos w połączeniu z gitarą, to coś niesamowitego!

2020-09-29 10:06 Ewelina Kulasza
Ewa Farna
Autor: WBF Ewa Farna

Niezmiennie od kilku lat Ewa Farna zaskakuje swoich słuchaczy. Artystka po raz kolejny udowodniła swoim wielbicielom, jak wielki i wyjątkowy ma talent. Zrobiła to wychodząc na scenę, dając koncert na żywo. Połączenie jej wokalu, a także gitary to coś naprawdę niesamowitego i nikt z was nie może tego przegapić! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Ewa Farna zaskakuje wszystkich już od wielu lat. Polko-czeska piosenkarka, znana jest szczególnie z hitów takich jak Cicho, czy Ewakuacja. Jej niesamowitą barwę głosu, a także płynącą energię można podziwiać wręcz na każdym kroku - nie tylko na koncertach czy w teledyskach, ale również w mediach społecznościowych. To jedna z najbardziej cenionych artystek w Polsce i każdy się z tym zgodzi. Ewa Farna ma na swoim koncie wiele nagród,w tym aż cztery prestiżowe ESKA Music Awards. Na swój sukces pracowała ciężko, ale jak widać to się opłaciło!

W ostatnim czasie brak koncertów doskwierał nie tylko publiczności, ale również artystom. Po długiej przerwie związanej z pandemią, Ewa Farna wyszła na scenę w sierpniu 2020 roku w Uniejowie. To właśnie wtedy podczas koncertu Earth Festival zaskoczyła wszystkich nie tylko swoją elegancją, ale także dała czadu wykonując największe hity! Po kilku miesiącach ponownie zaśpiewała na żywo, jednak tylko i wyłącznie w rytm samej gitary. Występ polsko-czeskiej gwiazdy został niesamowicie odebrany przez internautów, którzy kiedy tylko pojawił się w sieci otrzymał lawinę komplementów!

Ewa Farna - akustyczne granie

Ewa Farna dała czadu podczas akustycznego grania! Zaśpiewała największe hity na żywo takie jak:

  • Ewakuacja
  • Na ostrzu
  • Echo
  • Wszystko albo nic
  • Interakcja
  • Znak
  • Cicho

Artystka wystąpiła na żywo tylko w akompaniamencie swego gitarzysty. Wydarzenie miało miejsce podczas konferencji Avon, ponieważ Ewa Farna została ambasadorką jednego z zapachu perfum. Jej występ kiedy tylko pojawił się w sieci, zachwycił wszystkich! Wylała się lawina pozytywnych komentarzy nie tylko pod wideo, ale także na Instagramie Ewy.

- Leci już chyba 5 raz, wcześniej do zmywania garów, teraz do robienia obiadu. Niesamowite, że dajesz występ, którym jarają się ludzie będący fanami wiele lat i będący przez ten czas na wielu koncertach i wydawałoby się, że ich już nie zaskoczysz, to chyba duży komplement. Jak nie wyjść na lizusa, kiedy nie ma się do czego przyczepić? No dobra: jak normalnie Znak nie należy do moich ulubionych piosenek, tak ta wersja jest genialna!

- Matko za każdym razem jak Ciebie słucham mam ciary na ciele. Akustyczna Ewa jest jeszcze mocniejsza

- Najlepszy polski wokal w tej chwili.! Nikt nie wyciągnie tak czysto dźwięków wysokich jak i niskich!

Poniżej możecie posłuchać i zobaczyć, jak Ewa Farna dała czadu na scenie! My jesteśmy zachwyceni!

Kajda na Bulwarach - Farna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze