Ewa Farna o presji bycia idealnym w piosence No nie. O czym jeszcze śpiewa gwiazda?

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Ewa Farna o presji bycia idealnym w piosence No nie. O czym jeszcze śpiewa gwiazda?

Ewa Farna o presji bycia idealnym w piosence No nie. O czym jeszcze śpiewa gwiazda?

2021-08-31 12:44

No nie - czyli kolejna piosenka, za którą odpowiada Ewa Farna, ale też jest jej kolejny statement, dotykający nie mniej ważnego zagadnienia – postawienia siebie na pierwszym miejscu. O czym dokładnie jest utwór? Jak brzmi i czy zostanie hitem? Przekonajcie się i oceńcie sami już teraz.

Oryginalny klip w symboliczny sposób pokazuje nasze wyzwania i problemy - nadmierną konsumpcję, przebodźcowanie informacjami, uzależnienie od zewnętrznego oceniania nas, presję na bycie idealnym. Jak mówi Ewa: - Uważam, że często bardziej definiują nas rzeczy, propozycje, zachowania, którym mówimy nie, niż te z którymi się zgadzamy. To, czego nie wybieramy, jest często niewidoczne, a tyle o nas świadczy. Nauczyć się mówić 'nie' jest ogromnie ważne, by nasze “tak” mogło faktycznie coś znaczyć. Myślę, że to też ważne dla naszej równowagi psychicznej i dla umiejętności pozostania autentycznym.

HIT LATA 2021 - najgorętsza piosenka wakacji to... [GŁOSOWANIE]

Zobacz, co fryzjer zrobił z Ewą Farną! W bardzo jasnym blondzie wygląda zabójczo!

Ewa Farna - piosenka No nie

W teledysku w artystyczny sposób pokazane są nasze uwikłania - czy damy im kres, jest teraz naszym wyborem. Pojawiam się między innymi w roli Ewy z raju, która tym razem mówi nie pokusie, złu. To jest symbolem tego przesłania. - Odmówiłam sesji w Playboyu, nie zostałam twarzą sieci fasfoodów, nie wciągnął mnie świat używek…Jest ogrom rzeczy, którym mówię 'nie' - dla życia zgodnego z moim systemem wartości, by moc popatrzeć sobie w oczy, by być dumną z tego, że prowadzę życie na własnych zasadach - powiedziała Ewa Farna.

Dla siebie warto mówić 'nie', dla spokoju duszy. I to wcale nie znaczy, że musimy to robić brzydko czy z pogardą.

Ewa Farna - płyta 2021

Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa było Ciało, poruszające tematykę ciałopozytywności. Utwór został znakomicie przyjęty przez słuchaczy, a klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, na nowo prowokując dyskusję o tak istotnym zagadnieniu. No Nie to kolejny statement Ewy Farnej, dotykający nie mniej ważnego zagadnienia – postawienia siebie na pierwszym miejscu. Utwór powstał w czesko-polsko-szwajcarskim teamie - z Tomem Oehlerem, Marcelem Prochazkou i Karolem Wróblewskim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE