HIT LATA 2021 - najgorętsza piosenka wakacji to... [GŁOSOWANIE]

i

Autor: canva.com HIT LATA 2021 - najgorętsza piosenka wakacji to... [GŁOSOWANIE]

HIT LATA 2021 - najgorętsza piosenka wakacji to... [FINAŁ]

2021-09-21 18:30

Taneczny, imprezowy, energiczny, a może sentymentalny, spokojny i nostalgiczny? Czytelnicy ESKA.pl wybrali najgorętszy kawałek lata. W rozgrywce o tytuł hitu lata 2021 wybraliście utwór, który na zawsze będzie się kojarzyć z wakacyjnym czasem. Kto wygrał? Przekonajcie się już teraz!

HIT LATA 2021głosowanie na najgorętszy kawałek wakacji zakończone! Już wiadomo, która piosenka zdobyła największą liczbę Waszych głosów i została hymnem tegorocznego lata! Od 20 sierpnia 2021 mogliście wybierać utwór, który już zawsze będzie się kojarzyć z tym szczególnym, słonecznym i wakacyjnym czasem. Jaka piosenka jest hitem lata? Mogła to być taneczna, energetyczna i pełna motywacji propozycja. Wasze serce skradł natomiast sentymentalny, przejmujący i w miarę spokojny numer.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

W sumie wybierzecie TOP 5 hitów lata, ale to ten jeden jedyny z największą liczbą głosów będzie HITEM LATA 2021. Na placu boju o Wasze głosy na ESKA.pl walczy łącznie 50 gorących utworów, ułożonych w głosowaniu alfabetycznie. Rozstrzygnięcie już 21 września 2021. Namówcie swoich znajomych do głosowania! Niech wygra wasz faworyt. Do dzieła!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

HIT LATA 2021 - WYNIKI

Z przyjemnością ogłaszamy, że Hitem Lata 2021, czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA, został utwór Throwback, pod którym podpisuje się Michael Patrick Kelly! Dziękujemy za zaangażowanie i uczcijcie zwycięstwo tego hitu słuchając go poniżej. Drugie miejsce zajął utwór I Wanna Be Your Slave, a na trzeciej pozycji znalazł się singiel Bad Habits od Eda Sheerana!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE