HIT LATA 2021 - najgorętsza piosenka wakacji to... [GŁOSOWANIE]

2021-09-11 13:46
HIT LATA 2021 - najgorętsza piosenka wakacji to... [GŁOSOWANIE]
Autor: canva.com HIT LATA 2021 - najgorętsza piosenka wakacji to... [GŁOSOWANIE]

Taneczny, imprezowy, energiczny, a może sentymentalny, spokojny i nostalgiczny? Czytelnicy ESKA.pl wybierają najgorętszy kawałek mijającego powoli lata. W rozgrywce o tytuł hitu lata 2021 wybieracie utwór, który na zawsze będzie się kojarzyć z wakacyjnym czasem. Kto dostał się do finału? Przekonajcie się już teraz i wybierzcie swoich faworytów!

HIT LATA 2021głosowanie na najgorętszy kawałek wakacji trwa! Piosenka, która zdobędzie największą liczbę Waszych głosów zostanie hymnem tegorocznego lata! Od 20 sierpnia 2021 możecie wybierać utwór, który już zawsze będzie się kojarzyć z tym szczególnym, słonecznym i wakacyjnym czasem. Jaka piosenka jest hitem lata? Być może to taneczna, energetyczna i pełna motywacji propozycja? A kto wie, być może jednak wasze serce skradł sentymentalny, przejmujący i spokojny numer. Dajcie znać koniecznie znać głosując na polski lub zagraniczny kawałek. Niebawem wystartuje również głosowanie na Polski Hit Lata 2021!

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

W sumie wybierzecie TOP 5 hitów lata, ale to ten jeden jedyny z największą liczbą głosów będzie HITEM LATA 2021. Na placu boju o Wasze głosy na ESKA.pl walczy łącznie 50 gorących utworów, ułożonych w głosowaniu alfabetycznie. Rozstrzygnięcie już 21 września 2021. Namówcie swoich znajomych do głosowania! Niech wygra wasz faworyt. Do dzieła!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity
Najnowsze