Ewa Farna

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Ewa Farna jest wielką gwiazdą w Czechach. Wyprzedała jedną z największych aren!

2024-03-29 11:12

Polska piosenkarka o czeskich korzeniach, od lat podbija serca fanów swoim niepowtarzalnym głosem i charyzmą sceniczną. Choć w naszym kraju jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na scenie muzycznej, to jej wielka popularność sięga również poza granice Polski. Świadczy o tym m.in. jej ostatni sukces!

Być może niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Ewa Farna nieustannie koncertuje i zdobywa uznanie tysięcy fanów. Choć za sprawą założenia rodziny i poświęcenia się macierzyństwu jej kariera w Polsce nieco zwolniła, to w Czechach, gdzie osiągnęła status prawdziwej gwiazdy, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek. Ewa zyskała uznanie publiczności, gdy jako nastolatka zaczęła zaczęła spełniać swoje muzyczne marzenia. Słuchacze dorastający około 2010 roku z pewnością doskonale znają takie utwory jak "Cicho" czy "Ewakuacja".

Ewa Farna - Polska i Czechy

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu talentowi wokalnemu, wszechstronnemu repertuarowi muzycznemu oraz autentycznemu podejściu do muzyki Ewa występowała na największych scenach w naszym kraju. Przez wiele lat dzieliła swoją karierę między dwa kraje - Polskę i Czechy. Dorosłość jednak zmusiła ją do podjęcia trudnej decyzji i wyboru, w którym miejscu chciałaby zamieszkać na stałe. Życie w ciągłej podróży, mieszkanie w hotelach i pokonywanie dużych odległości w busie, z dwójką małych dzieci, z pewnością przerosłoby wiele osób. Artystka zdecydowała się zamieszkać niedaleko swoich rodziców - w Czechach.

Dlaczego Margaret JESZCZE nie ma FRYDERYKA

Ewa Farna - koncert urodzinowy

Teraz artystka w naszym kraju koncertuje zdecydowanie rzadziej, niż w przeszłości. Nie oznacza to jednak, że zapomniała o swoich fanach. Ci co jakiś czas zaskakiwani są muzycznymi nowościami oraz występami na żywo. W życiu Ewy naprawdę sporo się dzieje. Gwiazda ma ręce pełne roboty, a jej harmonogram pęka w szwach. Ostatnio sporą część swojej energii poświęcała przygotowaniom do świętowania swoich urodzin. 30-latka zdecydowała się wyprawić wielką imprezę, a w zasadzie koncert, na największej czeskiej hali, O2 Arena, która jest w stanie pomieścić do 20 000 osób. Choć początkowo gwiazda planowała zorganizować tylko jedno wydarzenie, to bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Ci fani, którym nie udało się kupić wejściówek, prosili jej menagment o kolejną datę. Ich prośby zostały wysłuchane, a Ewa postanowiła raz jeszcze pojawić się na ogromnej arenie i wystąpić dla widowni, która w dużej mierze składała się z jej polskich fanów. W ten oto sposób artystka stała się najmłodszą czeską piosenkarką w historii, która wyprzedała największą halę w kraju.

Naprawdę nie liczyłam na to i mam nadzieję, że się nie przeliczę. Ale ogromna liczba wiadomości od was, fanów, którzy z różnych powodów nie mogli być na moich 30 urodzinach, nie zdążyli kupić biletów lub chcą przyjść na koncert jeszcze raz, przekonała mnie tydzień po wyprzedanym koncercie, żeby go powtórzyć.

Drugi koncert odbył się 22 marca w dokładnie tym samym miejscu. W tym przypadku, podobnie jak ponad pół roku temu, fani również nie zawiedli. Na arenie pojawiły się tłumy miłośników artystki oraz jej muzyki, którzy bawili się do jej największych hitów. Trzeba przyznać, że kariera Ewy farnej jest imponująca. O takim scenariuszu zapewne marzy wielu artystów.