GWIAZDY

Ewa Farna świętuje ważną rocznicę. To już 15 lat! Pamiętacie, jak wtedy wyglądała?

2024-02-20 14:05

Ewa Farna od lat należy do grona najpopularniejszych polskich piosenkarek. Mało kto jednak pamięta o tym, że artystka debiutowała jako nastolatka, łącząc obowiązki szkolne z tymi zawodowymi. W lutym 2024 roku piosenkarka świętowała wyjątkową rocznicę. To już 15 lat od chwili, gdy cała Polska zakochała się w jej utworze "Cicho". Pamiętacie, jak wokalistka wyglądała za czasów debiutu?

Ewa Farna bez wątpienia może pochwalić się statusem jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Świadczy o tym przede wszystkim jej długowieczność. Artystka jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 15 lat. Przez fakt, że Ewa ani moment nie spoczywała na laurach, stale zaskakując swoich wielbicieli nowymi odsłonami, mało kto pamięta o tym, że wokalistka zaczynała karierę jeszcze jako nastolatka. W chwili swojego fonograficznego debiutu z utworem "Cicho", Farna miała zaledwie... 15 lat. Tak, tym samym można uznać, że artystka jest aktywna zawodowo połowę życia. Z okazji 15. urodzin singla "Cicho", który otworzył jej wrota do wielkiej, trwającej do dzisiaj kariery, Ewa podzieliła się sklejką występów na żywo, podczas których wykonywała ten przełomowy utwór. My natomiast wspominamy, jak Ewa Farna wyglądała za czasów swojego głośnego debiutu.

Ewa Farna oczarowała fanów. W tym looku wygląda jak milion dolarów!

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Ewa Farna kiedyś

Ewa Farna jest popularna nie tylko w Polsce, ale i w Czechach, gdzie w 2023 roku zagrała na O2 Arenie. W tym samym obiekcie koncerty dawali między innymi Madonna, Lady Gaga czy Ariana Grande. Robi wrażenie, prawda? Wokalistce udaje się też godzić życie zawodowe z życiem rodzinnym. Nie jest przecież tajemnicą, że Farna ma dwoje dzieci - syna Artura i córkę Ellę. Aż trudno uwierzyć, że od chwili, gdy ta zbuntowana nastolatka wyśpiewywała do megafonu słowa piosenki "Cicho", minęło już 15 lat. Pamiętacie ją w takiej wersji?

Quiz dla fanów polskiej muzyki. My podajemy fragment tekstu, Ty wybierasz dalszą część

Pytanie 1 z 11
Mimozami jesień się zaczyna. Złotawa krucha i miła. To ty, to ty jesteś ta dziewczyna...
Listen on Spreaker.