Ewa Farna

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Ewa Farna zachwyca nową figurą. Fani nie mogą uwierzyć, że to ona!

2024-01-24 15:07

Artystka była wielokrotnie krytykowana za swój wygląd, jednak jak podkreślała - starała się nigdy nie brać negatywnych słów do siebie. Teraz zdecydowała się pokazać wszystkim swoją noworoczną metamorfozę, która wiele osób wprawiła w osłupienie. Wygląda na to, że 2024 będzie dla niej przełomowy!

Nowy rok, nowa ja? Wygląda na to, że Ewa Farna w postanowiła iść w myśl noworocznych zmian i skupić się na swojej sylwetce. Artystka od lat związana jest z ruchem body positive i nigdy nie ukrywała tego, że kocha siebie taką, jaką jest. Opowiada o tym m.in. w numerze "Ciało", w którym śpiewa o swojej przeszłości i tym, ile razy była oceniana ze względu na swój wygląd podkreślając, że ciało nie jest po to, by cieszyło oko innych ludzi. Teraz postanowiła pochwalić się efektami swojej metamorfozy na Instagramie. Fani zachwycają się jej wyglądem i nie mogą uwierzyć w to, jak bardzo się zmieniła.

PODSUMOWANIE ROKU 2023 | Maks on air

Ewa Farna - figura

Artystka starannie dba o prywatność i stara się chronić swoich bliskich przed ciekawskimi fanami oraz dziennikarzami. Na próżno szukać na jej Isnatgramie czy Facebooku zdjęć z domowych pieleszy lub tych, na których widać jej dzieci - Artura i Ellę. Zdarzy się jednak, że Ewa uchyli rąbka tajemnicy i wrzuci relację nieco bardziej skupiającą się na niej, jako człowieku, niżeli na artystce. Tak było i tym razem. 30-latka wrzuciła do sieci kadr, na którym zapozowała w czarnej bluzce, ramonesce i spodniach w tym samym kolorze. Jej sylwetka częściowo oświetlona jest przez ciepłe promienie słoneczne, które znakomicie podkreślają jej kości policzkowe oraz linię żuchwy. Już na pierwszy rzut oka widać, że artystka bardzo się zmieniła. To jednak nie wszystko. Na fotografii widać jej szczupłą sylwetkę, z której ta jest niesamowicie dumna. Fani wręcz nie mogą powstrzymać się od komplementów.

Girl, cóż za glow up! Wyglądasz przepięknie

Dziewczyno, ależ pozytywna zmiana! Wyglądasz przepięknie!

Co za przyjmna zmiana, młodniejesz Ewciu

Listen on Spreaker.