Eurowizja Junior oczami Viki Gabor. Od wygranej minął rok!

2020-11-25 12:56
Viki Gabor
Autor: WBF

Eurowizja Junior oczami Viki Gabor! Wokalistka wspomina swój udział w zeszłorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i podkreśla, że od jej wygranej minął rok. Opublikowane zdjęcia przez Viki Gabor obudziły wspomnień czar u fanów, którzy wspólnie z artystką postanowili przypomnieć sobie ten magiczny, eurowizyjny czas.

Eurowizja Junior oczami Viki Gabor! Kto, jak kto, ale to właśnie ta artystka może przedstawić Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci z własnej perspektywy. Viki Gabor wygrała poprzednią edycję Eurowizji Junior, a z racji, że najnowsza edycja konkursu zbliża się wielkimi krokami, ponieważ odbędzie się już 29 listopada 2020 roku, Viki Gabor postanowiła wspomnieć swój udział w wydarzeniu sprzed roku. 13-letnia artystka umieściła na swoim profilu na Instagramie sentymentalny post, w którym zabrała swoich fanów w podróż do przeszłości. OMG minął już rok od wygranej w Eurowizji junior. Nie mogę w to uwierzyć !!! Trzymam mocno kciuki za wszystkich uczestników  Powodzenia! Kocham was - napisała Viki Gabor w wersji polskiej oraz angielskiej pod najnowszym zdjęciem. Piosenkarka zamieściła także kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć między innymi jej eurowizyjny pokój vip ozdobiony biało-czerwonymi balonami, napisem Poland oraz jej zdjęciami. 

Viki Gabor o Eurowizji Junior

Viki Gabor wspomina swój udział na Eurowizji Junior 2019. Od wygranej wokalistki minął rok, a emocje po konkursie nadal nie ostygły do końca. Już niebawem poruszenie znowu sięgnie zenitu, ponieważ Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami! Czy Ala Tracz wygra 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, tak samo jak zrobiła to Viki Gabor w tamtym roku? Dowiemy się już 29 listopada 2020!

Jak dobrze znasz Viki Gabor? Ten quiz rozwiążą tylko najwięksi fani!

Pytanie 1 z 11
Gdzie urodziła się Viki Gabor?
Tajemnice Viki Gabor | ESKA XD - CD-ROOM #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze