Viki Gabor uczy innych... nie uwierzycie czego! Od tej strony z pewnością jej nie znacie!

2020-11-23 14:40
Viki Gabor - sesja Getaway (Into My Imagination)
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor - sesja Getaway (Into My Imagination)

Viki Gabor jest dziewczyną o wielu talentach i udowadnia to światu na każdym kroku. Tym razem artystka pokazała się od zupełnie nowej strony, której jeszcze nie znaliśmy. Viki Gabor w nowej roli jest na tyle dobra, że nawet uczy innych! O co chodzi dokładnie? Więcej dowiedzie się na ESKA.pl!

Viki Gabor nie zwalnia tempa! Młoda artystka zadziwia swoim zaangażowaniem i ciężką pracą na każdym kroku. To jedna z młodszych wokalistek, która spokojnie mogłaby być przykładem dla innych. Jest sumienna, pracowita, utalentowana oraz ma głowę pełną pomysłów, które zawsze realizuje. Choć zazwyczaj Viki Gabor onieśmiela nas nowymi piosenkami oraz zachwycającymi teledyskami, tym razem pokazała się światu od kompletnie nowej strony. Okazuje się, że trzynastoletnia wokalistka tańczy, tak samo dobrze, jak śpiewa! Co więcej, w układach tanecznych jest tak dobra, że spokojnie może stawać w pierwszej linii i uczyć innych. 21 listopada 2020 roku Viki Gabor porwała wszystkich swoich fanów na księżyc i wcieliła się w rolę choreografa. Wokalistka na swoim koncie na Instagramie opublikowała trzy minutowy materiał, w którym nauczyła swoich fanów układu tanecznego bogini Chang’e z Wyprawy na księżyc, filmu, który dostępny jest na serwisie Netflix. Sprawdźcie koniecznie, jak wyglądają kroki do tego tańca i nauczcie się go razem z Viki!

Viki Gabor w roli choreografa

Viki Gabor wcieliła się w rolę choreografa tańca i według fanów wypadła znakomicie! Viki to nasza mistrzyni tańca i śpiewu, ślicznie tańczysz, ale mega! - komentowali zachwyceni fani. Odbiór był tak pozytywny, że sama wokalistka uznała, że od teraz będzie tańczyć znacznie częściej. 

Tajemnice Viki Gabor | ESKA XD - CD-ROOM #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze