Eurowizja Junior 2022 - POLSKA PIOSENKA. Co śpiewa Laura Bąkiewicz?

2022-12-10 12:30
Eurowizja Junior 2022 - POLSKA PIOSENKA. Co śpiewa Laura Bąkiewicz?
Autor: junioreurovision.tv Eurowizja Junior 2022 - POLSKA PIOSENKA. Co śpiewa Laura Bąkiewicz?

Eurowizja Junior 2022 wzbudza w widzach ogromne emocje. W końcu Polsce już dwa razy udało się zostać laureatami konkursu. Pierwszy raz dokonała tego Roksana Węgiel. Rodacy mają nadzieję, że tym razem również uda im się zajść wysoko. W 2022 reprezentantką kraju jest 11-letnia Laura Bąkiewicz. Z jaką piosenkę będzie walczyć o wygraną?

Na Eurowizję Junior 2022 z niecierpliwością czekają miliony rodaków. W końcu to wtedy okaże się, czy Polsce po raz trzeci udało się zostać laureatami tego konkursu. Pierwszy raz w historii kraj ten wygrał w 2018 roku, z pomocą Roksany Węgiel i jej piosenki "Anyone I Want To Be". Sukces powtórzyli rok później. Czy w 2022 znowu mają na to szansę? Tym razem reprezentantką kraju została 11-letnia Laura Bąkiewicz. Dziewczynka zaśpiewa porywającą piosenkę "To The Moon". O jej wysokich szansach mówi się nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Można to zauważyć w rankingu Eurovision World. Ankietowani przyznają jej tam 6. miejsce!

Eurowizja Junior 2022 - KOLEJNOŚĆ występów. Ta pozycja wyjściowa zapewni Polsce wygraną?

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63

Eurowizja Junior 2022 - piosenka Polski

Reprezentantka konkursu ponownie została wyłoniona poprzez Szansę Na Sukces. Została nią 11-letnia Laura Bąkiewicz. W pierwszym etapie wykonała piosenkę Lady Gagi "Hold My Hand". Fani mogą posłuchać jej utworu "To The Moon" - którym zwyciężyła drugi etap - w sieci! Opowiada on o tym, że jedynie niebo jest limitem. Wszystko jest możliwe i trzeba marzyć! Piosenka jest energiczna, porywa do tańca. Dziewczynka pokazuje w niej swoje niezwykłe zdolności wokalne i trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie!

Eurowizja Junior 2022 - kto wygra? Oto faworyci 20. edycji konkursu

Eurowizja Junior 2022 - kim jest Laura Bąkiewicz?

Laura Bąkiewicz jest 11-letnią dziewczynką. Pochodzi z Konina, tam uczy się śpiewu w Studiu Piosenki Estradowej. Zajmuje się również profesjonalnym dubbingiem. Brała udział w The Voice Kids, w której została jedną z dziewięciu finalistów!

Sonda
Polska ma szanse na wygraną?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze