Sara Egwu-James

i

Autor: Youtube.com/Bądźmy Razem TVP

Eurowizja Junior 2021 - zagraniczne reakcje na wybór Sary Egwu-James. Obawiają się Polski?

2021-09-27 12:01

Eurowizja Junior 2021 już niebawem! Poznaliśmy reprezentantkę Polski na tegorocznym konkursie. Będzie to Sara Egwu-James, którą Polacy wcześniej poznali w programie The Voice Kids, który wygrała. W Paryżu dziewczynka zaśpiewa piosenkę Somebody. Jak zareagowali na nią zagraniczni fani Eurowizji? Zebraliśmy najciekawsze komentarze.

Sara Egwu-James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że tak właśnie będzie! Na Eurowizji Junior, która w grudniu odbędzie się we Francji, Sara Egwu-James zaśpiewa piosenkę Somebody. Zagraniczni fani konkursu zawsze wyczekują polskiej propozycji, ponieważ Polska uważana jest za jeden z najmocniejszych uczestników. Szybko więc pojawiły się reakcje na piosenkę Somebody. Jak zagraniczni internauci oceniają nasze szanse? Czy podoba im się polska propozycja? Oto kilka komentarzy na temat propozycji Sary Egwu-James.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James - Somebody. Reakcje zagraniczne

Sara Egwu-James spodobała się zagranicznym fanom Eurowizji? Okazuje się, że tak! W mediach społecznościowych trudno znaleźć negatywne komentarze na temat piosenki Somebody. "Kocham jej głos. Jak na razie jest najlepsza", "Najlepszy wybór Polski", "Polska nigdy nie była moim faworytem, ale ta piosenka jest niesamowita", "Polska wygrała dwukrotnie, może wygra też trzeci raz" - to niektóre komentarze, które można znaleźć pod jej występem na YouTube. Pojawiły się też opinie, że piosenka Somebody jest słabsza niż Anyone I Want To Be czy Superhero, ale prawie każdy przewiduje minimum najlepszą piątkę dla Polski na tegorocznej Eurowizji Junior.

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.