Eurowizja Junior 2021 - te kraje nadal uparcie milczą w kwestii konkursu. W tym Polska!

2021-01-22 13:04
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami! Co wiadomo w sprawie konkursu? Czasu coraz mniej, a poniżej wypisane kraje wciąż milczą i nie udostępniają żadnych informacji związanych z ich udziałem w zbliżającym się Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. O których państwach mowa? Zobaczcie sami już teraz!

Choć emocje po Eurowizji 2020 jeszcze nie ostygły, fani tego formatu już zastanawiają się jak będzie wyglądała następna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W mediach nie pojawiła się jeszcze oficjalna data Eurowizji Junior 2021, wiemy jednak, że dzięki zwycięstwu Valentiny, która wygrała poprzednią edycję, tegoroczna dziecięca Eurowizja odbędzie się we Francji. W sieci, co jakiś czas pojawiają się newsy i gorące informacje dotyczące zbliżającego się formatu. Kraje, które zgłosiły swój udział zdradzają skrawek informacji o preselekcjach, pokazują swoje przygotowania i zaangażowanie do konkursu Choć nie zdradzają zbyt wiele, nie milczą definitywnie w przeciwieństwie do innych krajów.

Okazuje się, że choć czas do Eurowizji Junior 2021 kurczy się są kraje, które pomimo zgłoszeń i wyrażonych chęci na udział w tegorocznym wydarzeniu milczą na jego temat i nie zdradzają żadnych szczegółów związanych z okresem przygotowawczym. O jakich państwach mowa? Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej!

Eurowizja Junior - QUIZ

Pytanie 1 z 11
W którym roku wystartowała Eurowizja Junior?

Eurowizja Junior 2021 - kraje, które milczą

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami, jednak niektóre państwa wciąż trzymają nas w niepewności. Mowa o Polsce, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Armenii, a także Rosji. To właśnie te kraje uparcie milczą w sprawie zbliżającego się Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ich przygotowania trwają za zamkniętymi drzwiami, dlatego trudno jest też powiedzieć cokolwiek o ich okresie przygotowawczym.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze