Eurowizja Junior 2021 - te kraje już potwierdziły swój udział! Jest w nich Polska?

2021-01-02 10:13
Eurowizja Junior 2020
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Choć emocje po Eurowizji Junior 2020 jeszcze nie ostygły, wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądać następna edycja konkursu. Już poniżej zdradzamy wam, które kraje potwierdziły swój udział w wydarzeniu i co o nim wiemy na ten moment. Czy Polska po raz kolejny spróbuje swoich sił w muzycznym show? Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Eurowizja Junior 2021 coraz bardziej zaczyna interesować miłośników tego formatu. Wiele osób już teraz zastanawia się, jak będzie wyglądał dziecięcy konkurs w przyszłym roku. Czy będzie zorganizowany na takich samych zasadach, jak poprzednia edycja, czyli w formacie zdalnym, a może odbędzie się w znanych nam wcześniej warunkach. Choć do następnej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci zostało jeszcze sporo czasu, większość osób już teraz zastanawia się, kto pojawi się w eurowizyjnej stawce. Przypomnijmy, że w tym roku konkurs Eurowizji w dziecięcym formacie wygrała przesłodka Francuzka Valentnia, która swoim zwycięstwem wywalczyła także możliwość organizacji następnej edycji Eurowizji Junior w swoim kraju, a więc wiemy już, że Eurowizja Junior 2021 odbędzie się we Francji, z czego obywatele tego państwa cieszą się niezmiernie! Choć nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat przyszłej edycji konkursu, niektóre kraje już potwierdziły w nim swój udział. Czy Polska wybierze się na Eurowizję Junior 2021 do Francji? Więcej o tym poniżej!

Sonda
Eurowizja Junior 2021 - gdzie się powinna odbyć?

Eurowizja Junior 2021 - te kraje potwierdziły swój udział 

W Eurowizji Junior 2021 wstępnie udział potwierdziły oczywiście Francja, Hiszpania, a także Holandia. Polska nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w sprawie udziału w konkursie.

Eurowizja Junior 2020 - te kraje były o krok od wygranej!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze