Sara James

i

Autor: Dawid Ziemba

Eurowizja Junior 2021 - która występuje Polska? Kiedy śpiewa Sara James?

2021-12-19 14:00

Już w niedzielę 19 grudnia dowiemy się, kto wygrał Eurowizję Junior 2021. O nagrodę główną walczyć będą reprezentanci dziewiętnastu państw, w tym oczywiście Polska. Nasz kraj reprezentuje Sara James z piosenką Somebody. Która w kolejności występuje Polska? O której godzinie śpiewa Sara James?

Eurowizja Junior 2021 - występ Polski interesuje naszych rodaków, ale także fanów naszej reprezentantki. 19. edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w niedzielę 19 grudnia. Finał będzie miał miejsce w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt pod Paryżem, gdzie na scenie zaprezentują się uczestnicy z dziewiętnastu państw. Wśród nich pojawi się oczywiście reprezentantka naszego kraju, którą została Sara James. Sara oczarowała wszystkich swoim występem podczas preselekcji w eurowizyjnej Szansie na Sukces, dlatego to właśnie ona otrzymała bilet do Francji. Już niebawem zaśpiewa przed ogromną publicznością piosenkę Somebody, która w serwisie YouTube ma najwięcej wyświetleń spośród tegorocznych finałowych singli. Choć Sara James znajduje się w gronie faworytów, to można wesprzeć ją oddając głos online. Jak to zrobić? Instrukcję głosowania na Eurowizji Junior 2021 znajdziecie TUTAJ.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy występ Polski?

Kiedy śpiewa Sara James? Kiedy Polska? O której Sara James pojawi się na scenie podczas Eurowizji Junior 2021? Jeśli nurtują Was te pytania, to mamy odpowiedź. Polska reprezentantka Sara James wystąpi ze swoją piosenką Somebody, jako trzecia w kolejności. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zaczyna się punktualnie o godzinie 16:00, dlatego występu 13-letniej Sary można spodziewać się w okolicach godziny 16:30. Lepiej jednak oglądać wydarzenie od początku, aby niczego nie przegapić!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - transmisja w TV i online [KIEDY, GDZIE, GODZINA]