Eurowizja Junior 2021 - logo

i

Autor: EBU / junioreurovision.tv

Eurowizja Junior 2021 - kto z Polski? Finaliści Szansy na Sukces

2021-09-26 14:48

Trzecia i ostatnia finalistka Szansy na Sukces jest już znana! Oznacza to, że wyklarował się skład, który powalczy o możliwość wyjazdu na Eurowizję Junior 2021. Zastanawiacie się kogo usłyszymy w finale Szansy na Sukces? Poznajcie finalistów programu.

Eurowizja Junior 2021 - kto z Polski? Już niedługo poznamy odpowiedź na to pytanie. W ostatnim odcinku eliminacji do finału na żywo wystąpiło siedem utalentowanych młodych uczestniczek: Julia Bieniek, Natalia Smaś, Kornelia Wodka, Lena Mrówczyńska, Sara Egwu – James, Michelle Bednarowska oraz Martyna Kaczmarek. Dziewczyny zaprezentowały piosenki z repertuaru Céline Dion oraz zespołu Abba. Decyzję podjęło jury w składzie Ray Wilson, Paolo Cozza oraz Ala Tracz.

Eurowizja Junior 2021 w bożonarodzeniowej wersji? Takiego konkursu jeszcze nie było!

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu

Eurowizja Junior 2021 - finaliści Szansy na Sukces

Trzecią finalistką Szansy na Sukces jest Sara Egwu-James. Wyśpiewała sobie wygraną utworem That's The Way It Is i dołączyła do Marysi Stachery oraz Miłosza Świetlika Skierskiego. To oni staną do walki o tytuł reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2021.

Szansa na Sukces Eurowizja Junior - finał

Już 26 września 2021 roku odbędzie się finałowy odcinek programu. Uczestnicy zaśpiewają covery oraz przygotowane na Eurowizję Junior 2021 nowe utwory. Szykują się ogromne emocje!