Eurowizja Junior 2021 - kto powinien zostać reprezentantem Polski? Wybierz faworyta!

2021-09-20 14:40
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Eurowizja Junior 2021 już zaczyna interesować Polaków. Jeszcze kilka miesięcy temu emocjonowaliśmy się Eurowizją dla dorosłych, a już szykujemy się do dziecięcej wersji. Polacy, podobnie jak w poprzednich latach, wybiorą reprezentanta w specjalnej wersji programu Szansa na sukces. Poznaliśmy już finalistów. Kto powinien wygrać?

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna odsłona konkursu dla dzieci została zaplanowana na niedzielę 19 grudnia 2021 roku w La Seine Musicale w Paryżu. Dlaczego akurat tam? To wszystko za sprawą Valentiny z Francji, która została zwyciężczynią poprzedniej edycji konkursu z piosenką J'imagine. Wszystkie kraje, które wyraziły chęć udziału w dziecięcej Eurowizji, powoli przygotowują się do konkursu, w tym oczywiście Polska. Wybór naszego młodego reprezentanta odbywa się podczas specjalnej odsłony Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021. Program podzielony jest na trzy półfinały, które odbyły się 5, 12 i 19 września, natomiast 26 września odbędzie się finał podczas którego poznamy reprezentanta naszego kraju. Znamy już trójkę finalistów. Kto powinien wygrać?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Eurowizja Junior 2021 - potencjalni reprezentanci Polski

Półfinałowe odcinki programu Szansa na sukces. Eurowizja junior 2021 trwały przez trzy tygodnie. W pierwszym odcinku dzieci śpiewały piosenki eurowizyjne, w drugim piosenki z Akademii Pana Kleksa, a w trzecim przeboje ABBY oraz Celine Dion. Kim są finaliści preselekcji?

  • Marysia Stachera
  • Miłosz Świetlik
  • Sara Egwu-James
Sonda
Eurowizja Junior 2021 - kto powinien reprezentować Polskę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze