Eurowizja Junior 2021 - kiedy Sara James jedzie do Paryża? Kiedy są próby przed konkursem?

2021-12-07 11:37
Sara James
Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Eurowizja Junior 2021 już 19 grudnia, a nasz kraj będzie reprezentować uzdolniona muzycznie Sara James. Nastolatka już teraz intensywnie przygotowuje się w Polsce do występu, jednak zrobi to jeszcze kilka razy na głównej scenie w Paryżu. Kiedy Sara jedzie do Francji? Kiedy są jej próby przed konkursem i czy będzie można zobaczyć je w sieci? Sprawdźcie szczegóły.

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Wielkie muzyczne wydarzenie odbędzie się już w niedzielę 19 grudnia w paryskim Le Seine Musicale. Wszystko pod hasłem Imagine, które zostało zainspirowane piosenką zwyciężczyni z poprzedniej edycji Konkursu. Przypomnijmy, Eurowizję Junior 2020 wygrała Valentina Tronel z piosenką J'imagine, dlatego w tym roku Konkurs Piosenki dla Dzieci odbywa się we Francji. Podczas Eurowizji Junior 2021 na scenie zaprezentuje się aż dziewiętnaście państw. Wśród nich jest oczywiście Polska, którą reprezentować będzie 13-letnia Sara James z piosenką Somebody. Co ciekawe, zdaniem wielu osób młoda artystka jest faworytką tegorocznej odsłony konkursu, jednak czy powtórzy sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor dowiemy się niebawem. Kiedy Sara James rusza do Francji? Kiedy są próby przed Eurowizją Junior 2021?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia. Kiedy jest? Na czym polega? [DATA, GODZINA]

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy Sara James leci do Paryża?

Wiele osób trzyma kciuki za Sarę James i nie ma co się dziwić. W 13-latce drzemie ogromny potencjał zwyciężczynię Konkursu i na międzynarodową karierę. Przed nią naprawdę intensywny czas. Nie dość, że wypełnia swoje szkolne obowiązki to jeszcze koncertuje, a nawet wydała niedawno swoją świąteczną EP-kę. Oprócz tego przygotowuje się do Eurowizji Junior, jednak czekają ją jeszcze próby w Paryżu. Kiedy Sara James leci do Francji, aby walczyć o nagrodę główną? Próby uczestników tegorocznej Eurowizji Junior zaplanowane są od 16 do 18 grudnia. Dzień przed odbędą się nie tylko próby generalne, ale także konferencje prasowe z udziałem dziennikarzy, uczestników i prowadzących wydarzenie. Sara wylatuje do Francji już w najbliższą niedzielę 12 grudnia i pozostanie w tym kraju aż do samego konkursu. Z pewnością będzie relacjonowała wszystko na swoich social mediach, dlatego śledźcie ją uważnie! Więcej na temat Eurowizji Junior możecie dowiedzieć się z wywiadu wideo zamieszczonego w tym artykule, którego udzieliła Sara James dla ESKA.pl.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze