Sara James

i

Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Eurowizja Junior 2021 - kiedy Sara James jedzie do Paryża? Kiedy są próby przed konkursem?

2021-12-07 11:37

Eurowizja Junior 2021 już 19 grudnia, a nasz kraj będzie reprezentować uzdolniona muzycznie Sara James. Nastolatka już teraz intensywnie przygotowuje się w Polsce do występu, jednak zrobi to jeszcze kilka razy na głównej scenie w Paryżu. Kiedy Sara jedzie do Francji? Kiedy są jej próby przed konkursem i czy będzie można zobaczyć je w sieci? Sprawdźcie szczegóły.

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Wielkie muzyczne wydarzenie odbędzie się już w niedzielę 19 grudnia w paryskim Le Seine Musicale. Wszystko pod hasłem Imagine, które zostało zainspirowane piosenką zwyciężczyni z poprzedniej edycji Konkursu. Przypomnijmy, Eurowizję Junior 2020 wygrała Valentina Tronel z piosenką J'imagine, dlatego w tym roku Konkurs Piosenki dla Dzieci odbywa się we Francji. Podczas Eurowizji Junior 2021 na scenie zaprezentuje się aż dziewiętnaście państw. Wśród nich jest oczywiście Polska, którą reprezentować będzie 13-letnia Sara James z piosenką Somebody. Co ciekawe, zdaniem wielu osób młoda artystka jest faworytką tegorocznej odsłony konkursu, jednak czy powtórzy sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor dowiemy się niebawem. Kiedy Sara James rusza do Francji? Kiedy są próby przed Eurowizją Junior 2021?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia. Kiedy jest? Na czym polega? [DATA, GODZINA]

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy Sara James leci do Paryża?

Wiele osób trzyma kciuki za Sarę James i nie ma co się dziwić. W 13-latce drzemie ogromny potencjał zwyciężczynię Konkursu i na międzynarodową karierę. Przed nią naprawdę intensywny czas. Nie dość, że wypełnia swoje szkolne obowiązki to jeszcze koncertuje, a nawet wydała niedawno swoją świąteczną EP-kę. Oprócz tego przygotowuje się do Eurowizji Junior, jednak czekają ją jeszcze próby w Paryżu. Kiedy Sara James leci do Francji, aby walczyć o nagrodę główną? Próby uczestników tegorocznej Eurowizji Junior zaplanowane są od 16 do 18 grudnia. Dzień przed odbędą się nie tylko próby generalne, ale także konferencje prasowe z udziałem dziennikarzy, uczestników i prowadzących wydarzenie. Sara wylatuje do Francji już w najbliższą niedzielę 12 grudnia i pozostanie w tym kraju aż do samego konkursu. Z pewnością będzie relacjonowała wszystko na swoich social mediach, dlatego śledźcie ją uważnie! Więcej na temat Eurowizji Junior możecie dowiedzieć się z wywiadu wideo zamieszczonego w tym artykule, którego udzieliła Sara James dla ESKA.pl.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?