Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia. Kiedy jest? Na czym polega? [DATA, GODZINA]

2021-12-12 20:59
Eurowizja Junior
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2021 coraz bliżej. Już w niedzielę 19 grudnia poznamy zwycięzcę kolejnego Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Zanim jednak to nastąpi, na wszystkich czeka ceremonia otwarcia. Kiedy i o której godzinie oficjalnie odbywa się to wydarzenie? Gdzie obejrzeć transmisję z Ceremonii Otwarcia i co będzie się działo? Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia. Kiedy jest? Na czym polega? Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku muzyczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę 19 grudnia w paryskim Le Seine Musicale, a to wszystko ze względu na wygraną w poprzednim roku francuskiej reprezentantki Valentiny Tronel. Polskę tym razem reprezentować będzie 13-letnia artystka, wyłoniona poprzez specjalną edycję eurowizyjnej Szansy na Sukces - Sara James, która zaprezentuje się wszystkim z piosenką Somebody. O zwycięstwo podczas tegorocznej Eurowizji dla dzieci walczyć będzie aż dziewiętnaście państw. Widowisko poprowadzą Elodie Gossuin, a także Carla i Olivier Minne. Na scenie natomiast zobaczymy gości specjalnych - Valentinę (zwyciężczynię Eurowizji Junior 2020), Ofenbacg i Barbarę Pravi. Zanim jednak dojdzie do Eurowizji Junior 2021, na wszystkich czeka Ceremonia Otwarcia. Co to takiego?

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia [DATA, GODZINA]

Jak to w przypadku Eurowizji Junior bywa, zostanie ona poprzedzona oficjalną Ceremonią Otwarcia. Tego dnia nie zabraknie niespodzianek od organizatorów, oficjalnego powitania uczestników konkursu, a także będziemy mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o konkursie. Kiedy jest Ceremonia Otwarcia związana z Eurowizją Junior 2021? W tym roku otwarcie konkursu odbędzie się w poniedziałek 13 grudnia o godzinie 17:00. Podczas ceremonii dowiemy się między innymi, jaki numer startowy ma Francja, a także inne kraje biorące udział w konkursie.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy konkursu?

Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia [TRANSMISJA]

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie będzie można obejrzeć Ceremonię Otwarcia Eurowizji Junior 2021. Z pewnością transmisja będzie dostępna na żywo na oficjalnym kanale YouTube - Junior Eurovision Song Contest. oprócz tego jest szansa, że ukaże się także na antenie TVP, jednak na razie nie są znane szczegóły.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze