Eurowizja Junior

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia. Kiedy jest? Na czym polega? [DATA, GODZINA]

2021-12-12 20:59

Eurowizja Junior 2021 coraz bliżej. Już w niedzielę 19 grudnia poznamy zwycięzcę kolejnego Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Zanim jednak to nastąpi, na wszystkich czeka ceremonia otwarcia. Kiedy i o której godzinie oficjalnie odbywa się to wydarzenie? Gdzie obejrzeć transmisję z Ceremonii Otwarcia i co będzie się działo? Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia. Kiedy jest? Na czym polega? Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku muzyczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę 19 grudnia w paryskim Le Seine Musicale, a to wszystko ze względu na wygraną w poprzednim roku francuskiej reprezentantki Valentiny Tronel. Polskę tym razem reprezentować będzie 13-letnia artystka, wyłoniona poprzez specjalną edycję eurowizyjnej Szansy na Sukces - Sara James, która zaprezentuje się wszystkim z piosenką Somebody. O zwycięstwo podczas tegorocznej Eurowizji dla dzieci walczyć będzie aż dziewiętnaście państw. Widowisko poprowadzą Elodie Gossuin, a także Carla i Olivier Minne. Na scenie natomiast zobaczymy gości specjalnych - Valentinę (zwyciężczynię Eurowizji Junior 2020), Ofenbacg i Barbarę Pravi. Zanim jednak dojdzie do Eurowizji Junior 2021, na wszystkich czeka Ceremonia Otwarcia. Co to takiego?

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia [DATA, GODZINA]

Jak to w przypadku Eurowizji Junior bywa, zostanie ona poprzedzona oficjalną Ceremonią Otwarcia. Tego dnia nie zabraknie niespodzianek od organizatorów, oficjalnego powitania uczestników konkursu, a także będziemy mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o konkursie. Kiedy jest Ceremonia Otwarcia związana z Eurowizją Junior 2021? W tym roku otwarcie konkursu odbędzie się w poniedziałek 13 grudnia o godzinie 17:00. Podczas ceremonii dowiemy się między innymi, jaki numer startowy ma Francja, a także inne kraje biorące udział w konkursie.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy konkursu?

Eurowizja Junior 2021 - Ceremonia Otwarcia [TRANSMISJA]

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie będzie można obejrzeć Ceremonię Otwarcia Eurowizji Junior 2021. Z pewnością transmisja będzie dostępna na żywo na oficjalnym kanale YouTube - Junior Eurovision Song Contest. oprócz tego jest szansa, że ukaże się także na antenie TVP, jednak na razie nie są znane szczegóły.