Sara James

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Eurowizja Junior 2021 - kiedy Polska? Która na scenie wystąpi Sara James?

2021-12-14 9:32

19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci rozpoczął się tydzień przed finałem. Poprzedziła go oficjalna Ceremonii Otwarcia, podczas której poznaliśmy kraje z pierwszym i ostatnim miejscem startowym. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, kiedy wystąpi gospodarz - reprezentant Francji. Kiedy jest Polska? Która występuje Sara James?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy Polska? Która na scenie wystąpi Sara James? To zastanawia wiele osób, które kibicują polskiej reprezentantce podczas Konkursu Piosenki dla Dzieci. Już w niedzielny wieczór 19 grudnia poznamy zwycięzcę Eurowizji Junior 2021, a także jego piosenkę. Zanim jednak to nastąpi, na scenie w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt, dokładniej pod Paryżem, pojawią się reprezentanci 19 krajów, którzy zaśpiewają swoje single przed ogromną publicznością. Wśród nich znajduje się oczywiście Polska, którą reprezentuje wybrana podczas specjalnych preselekcji w programie Szansa na Sukces - Sara James. Autorami jej piosenki Somebody, którą zaśpiewa we Francji jest między innymi Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali eurowizyjne utwory także Roksanie Węgiel (Anyone I Want To Be) i Viki Gabor (Superhero). Jaka jest kolejność występów na Eurowizji Junior 2021? Która występuje Sara James?

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy Sara James?

Kiedy śpiewa Sara James na Eurowizji Junior 2021? Jaka jest kolejność występów? Podczas Ceremonii Otwarcia Eurowizji Junior 2021 poznaliśmy kolejność występów. Wiemy już, że Eurowizję Junior 2021 otworzą drugi raz z rzędu Niemcy, Francja będzie trzynasta, natomiast konkurs zamknie Portugalia. O kolejności występów innych uczestników decydują producenci. Która w takim razie jest Polska? Sara James wystąpi podczas Eurowizji Junior 2021 jako trzecia. Czy ta pozycja okaże się być dla niej szczęśliwa? Tego dowiemy się już w niedzielę 19 grudnia.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?