Eurowizja Junior 2021 - Gruzja skopiowała światową gwiazdę? Ich piosenka przypomina ten hit

2021-12-08 14:17
Gruzja - Eurowizja Junior 2021
Autor: Youtube.com/Junior Eurovision Song Contest

Eurowizja Junior 2021 wywołuje wiele emocji. Najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Uwagę fanów konkursu zwróciła jednak też piosenka z Gruzji. Okazuje się, że brzmi podobnie jak wielki hit!

Eurowizja Junior 2021 - Gruzja skopiowała światową gwiazdę? Ich piosenka przypomina ten hit. Eurowizja Junior 2021 może być wielkim wydarzeniem dla naszego kraju. Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu, ale nie można być pewnym sukcesu, ponieważ konkurencja jest duża. Jedną z kandydatur, która najbardziej zwraca uwagę, jest piosenka z Gruzji. Dlaczego?

Sara James wskazała największą konkurencję na Eurowizji Junior 2021. Piosenka ma już ponad milion odsłuchań!

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Eurowizja Junior 2021 - Gruzja

W Paryżu Gruzję reprezentować będzie Niko Kajaia, który zaśpiewa piosenkę Let's Count The Smiles. To nowoczesny, popowy kawałek z poczuciem humory, który szybko wpada w ucho. Fani Eurowizji zauważyli jednak, że utwór przypomina światowy hit z 2020 roku. Mowa o piosence Say So, którą śpiewa Doja Cat. Dostrzegacie podobieństwo?

Sonda
Czy Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze