Sara James

i

Autor: TRICOLORS/East News

Sara James wskazała największą konkurencję na Eurowizji Junior 2021. Piosenka ma już ponad milion odsłuchań!

2021-12-07 14:09

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od występu Sary James na Eurowizji Junior 2021. Gwiazda dała przedsmak swojego show z piosenką Somebody podczas wielkiego finału The Voice of Poland. To właśnie za kulisami tego wydarzenia udało nam się złapać zapracowaną nastolatkę i wypytać ją o przygotowania. Tylko u nas Sara zdradziła, w kim widzi największą konkurencję.

Sara James ma przed sobą bardzo pracowite tygodnie. Już 19 grudnia zwyciężczyni IV edycji The Voice Kids stanie na scenie w Paryżu, by dumnie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci ze swoim singlem Somebody. Utalentowana wokalistka dała przedsmak swojego eurowizyjnego show, występując jako gość w wielkim finale programu The Voice of Poland. Jej wokalne umiejętności zostały nagrodzone gromkimi brawami, a także licznymi komplementami pozostawionymi w komentarzach pod występem. Za kulisami wydarzenia udało nam się zamienić kilka słów z zapracowaną gwiazdą i wypytać ją o emocje związane z udziałem w międzynarodowym konkursie. To właśnie u nas Sara James zdradziła, kiedy leci do Paryża, a także, w kim widzi największą konkurencję.

Sonda
Czy Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - Sara James o konkurencji

Sara jest ewidentnie podekscytowana na samą myśl o wystąpieniu na eurowizyjnej scenie. Artystka z wielką radością mówiła o przygotowaniach do wielkiego show, jakie zamierza zrobić w Paryżu. Korzystając z okazji, nie mogliśmy nie zapytać o to, w kim zwyciężczyni Eurowizji Junior widzi największe zagrożenie. Gwiazda wyznała nam, że chce się przede wszystkim dobrze bawić, jednak sprawdziła typowania ekspertów i wie, że Maléna z Armenii to silna konkurencja. Sprawdźcie, co jeszcze nam zdradziła.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?