Viki Gabor

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2021 - CASTING. Jak zostać reprezentantem Polski? Co trzeba zrobić?

2021-05-31 12:44

Eurowizja Junior to konkurs, który jest spełnieniem marzeń niejednej młodej osoby. Powód? Oczywiście niezapomniana przygoda, a także wyróżnienie, które nie trafia do każdego. To także szansa na rozgłos i na wielką karierę w branży muzycznej nie tylko w naszym kraju, ale również na świecie. Kto w 2021 będzie reprezentował Polskę? Castingi na preselekcje do Eurowizji Junior ruszają!

Eurowizja Junior 2021 - casting. Jak się zgłosić? Co trzeba zrobić? Wielkimi krokami zbliża się Konkurs Piosenki dla Dzieci. To nie tylko głośne wydarzenie, ale także szansa dla młodych i utalentowanych osób na karierę w branży muzycznej. To także wielkie wyróżnienie, którego nie może otrzymać każdy. Tegoroczna edycja Eurowizji Junior zbliża się wielkimi krokami. Ze względu na zwycięstwo Francji, którą reprezentowała 12-letnia Valentina z numerem J’imagine, następny Konkurs Piosenki dla Dzieci organizowany jest właśnie w tym kraju. Niedawno ogłoszono również, że Eurowizja Junior 2021 odbędzie się w stolicy kraju, czyli w Paryżu w słynnym centrum artystycznym La Seine Musicale. Hasłem tegorocznego wydarzenia będzie tytuł zwycięskiej piosenki z Valentiny, czyli w tłumaczeniu na język polski - wyobrażam sobie.

Kto z Polski poleci do stolicy Francji i powalczy na wielkiej scenie o nagrodę główną? Castingi na polskie preselekcje ruszają lada moment, dlatego nie możecie tego przegapić! Być może to do Was uśmiechnie się szczęście! Szczegóły poniżej.

Eurowizja Junior 2020 - te kraje były o krok od wygranej!

Eurowizja Junior - QUIZ

Pytanie 1 z 11
W którym roku wystartowała Eurowizja Junior?

Eurowizja Junior 2021 - casting [Szansa na Sukces]

Wybór polskiego reprezentanta na Eurowizję Junior odbywa się poprzez program Szansa na Sukces. Jak się zgłosić na casting? To banalnie proste! Wystarczy przygotować dwie polskie piosenki, zgrać muzyczny podkład na pendrive, a następnie przyjść na casting z rodzicami lub pełnoletnim opiekunem. Przesłuchania odbywać się będą w dniach 5-6 czerwca (sobota-niedziela) w Warszawie przy ul. Woronicza 17, blok F - siedziba TVP. Zapisy startują od godziny 9:00 i potrwają aż do 18:00, a organizatorzy obiecują przesłuchać każdego uczestnika! Na przesłuchania mogą zgłaszać się dzieci w wieku od 9 do 14 lat. Uwaga - dziecko musi mieć w grudniu 2021 skończone 9 lat, a nie może mieć skończonych 14 lat.

Jeśli chcesz być jak Roksana Węgiel, Viki Gabor lub Ala Tracz, koniecznie zgłoś się na casting w Warszawie!