Malena - Qami Qami

i

Autor: Youtube.com/Junior Eurovision

Eurowizja Junior 2021 - Armenia pogrzebała szanse Polski? Ich piosenka brzmi jak światowy hit!

2021-11-22 11:23

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka miesięcy najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Pojawiła się jednak piosenka, która wydaje się głównym kandydatem do zwycięstwa. Armenia sięgnie po trofeum?

Eurowizja Junior 2021 - Armenia pogrzebała szanse Polski? Ich piosenka brzmi jak światowy hit! Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu, ale nie można być pewnym sukcesu, ponieważ konkurencja jest duża. Największym rywalem Polski ma być Armenia, która opublikowała piosenkę jako ostatnia. Warto było jednak czekać! Qami Qami to utwór, którego nie powstydziłyby się wielkie gwiazdy popu!

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021: Armenia - Qami Qami

Qami Qami to piosenka, która będzie reprezentowała Armenię na Eurowizji Junior 2021. Wykonuje ją Malena, która miała reprezentować kraj już na Eurowizji Junior 2020, jednak ostatecznie nadawca wycofał się z konkursu. Za produkcję utworu odpowiada Tokionine. Qami Qami to nowoczesny, klubowy kawałek, do którego powstał teledysk na światowym poziomie. Fani Eurowizji uważają, że to właśnie Armenia będzie triumfować w Paryżu.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.