Malena Fox

i

Autor: Youtube.com/Malena

Eurowizja Junior 2021 - Armenia poruszy Europę? Ich reprezentantka miała już brać udział w konkursie

2021-11-05 12:54

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka miesięcy najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Dużą konkurencją może być jednak Armenia. Ich reprezentantka ma poruszającą historię.

Eurowizja Junior 2021 - Armenia poruszy Europę? Ich reprezentantka miała już brać udział w konkursie. Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu, ale nie można być pewnym sukcesu, ponieważ konkurencja jest duża. W 2021 do stawki Eurowizji Junior po rocznej przerwie powróci Armenia i wiele wskazuje na to, że mają ochotę na wygraną. Kim będzie ich reprezentantka.

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - Armenia

Choć Armenia nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu na temat reprezentantki, wiele mediów informuje, że będzie to utalentowana Malena Fox. To logiczny wybór, ponieważ dziewczynka miała już wziąć udział w Eurowizji Junior 2020 w Warszawie! Co więcej, miała już nawet gotową piosenkę. Ostatecznie jej kraj wycofał się z konkursu z powodu konfliktu zbrojnego z Azerbejdżanem. Teraz Malena ma powrócić, aby spełnić marzenia sprzed roku. Jej piosenka nie jest jeszcze znana, ale nie ma wątpliwości, że ma ogromny talent. Jeden z jej występów można zobaczyć niżej.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.