Eurowizja Junior 2020 - MIASTO. Gdzie powinna się odbyć dziecięca Eurowizja? [GŁOSOWANIE]

2019-11-25 14:58
Eurowizja Junior 2020 - MIASTO. Gdzie powinna się odbyć dziecięca Eurowizja? GŁOSOWANIE
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Eurowizja Junior 2020 - MIASTO. Gdzie powinna się odbyć dziecięca Eurowizja? GŁOSOWANIE

Eurowizja Junior 2020 w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo, ale wiele wskazuje na to, że tak się właśnie stanie. Wszystko za sprawą znakomitej organizacji Eurowizji w Gliwicach i historycznego zwycięstwa Viki Gabor. W którym mieście powinna odbyć się 18. edycja Konkursu Piosenki dla Dzieci? Dajcie znać głosując na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2019 w Polsce była wyjątkowym wydarzeniem. Najpierw wybór miasta organizatora, później pracowite miesiące przygotowywań, a finalnie jeden z najpiękniejszych konkursów w historii. Zdania, że Gliwice stworzyły jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, są internauci z całej Europy. Organizatorzy zatroszczyli się o każdy najdrobniejszy szczegół, a wszystko to po wielu tygodniach analiz. Organizując Eurowizję Junior w Gliwicach zadbano o najnowszą technologię: wideo, kamery, scena, audio i tony sprzętu. Wrażenie również zrobiło oświetlenie. Wykorzystano 600 m kwadratowych światła typu LED. Polska stworzyła widowisko, jakiego jeszcze nigdy nie było. Tym bardziej, 17. Konkurs Piosenki Eurowizji był szczególny, ponieważ pierwszy raz w historii dany kraj wygrał dwa lata z rzędu. Zgodnie z regulaminem dziecięcej Eurowizji, zwycięski kraj nie otrzymuje bezpośrednio obowiązku organizacji konkursu w kolejnym roku. Prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, w czasie konferencji prasowej po zwycięstwie Wiktorii Gabor zapewnił jednak, że złoży pismo - a tak naprawdę deklarację - chęci zorganizowania Eurowizji Junior 2020. 

Jeśli Europejska Unia Nadawców przyzna Polsce - drugi rok z rzędu - organizację Eurowizji Junior 2020, to w którym mieście powinna się ona odbyć? Decydujcie głosując poniżej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze