Eurowizja Junior 2020 - kto z Polski? Wiemy, jak zostanie wyłoniony kandydat!

2020-06-26 16:03 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny, impreza odbędzie się w Polsce. Tym razem jednak nie w Gliwicach, a w Warszawie. Najważniejszą kwestią jest jednak ta dotycząca wyboru reprezentanta. Czy zostanie on wyłoniony w taki sam sposób, co Viki Gabor? A może o wysłaniu kandydata zadecyduje organizator? O szczegółach preselekcji przeczytasz już teraz na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - kto z Polski? To pytanie zadają sobie wszyscy fani konkursu, którzy z niecierpliwością wyczekują startu jego kolejnej edycji. Po historycznym zwycięstwie Viki Gabor w Gliwicach, Polska po raz kolejny została organizatorem wydarzenia. Nigdy wcześniej, żaden kraj nie przygotowywał konkursu dwa razy z rzędu. 16 maja 2020 roku, podczas wyjątkowego koncertu Eurowizja. Światło dla Europy, 12-letnia wokalistka ogłosiła, że Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada w Warszawie. Hasłem przewodnim przedsięwzięcia muzycznego jest Move The World.

Wszystkich fanów Konkursu Piosenki Eurowizji zastanawiało, w jaki sposób zostanie wybrany polski reprezentant. O tym, żeby Roksana Węgiel poleciała do Mińska zadecydował polski nadawca. W przypadku Viki Gabor, o daniu szansy nastolatce na reprezentowanie naszego kraju zadecydowali telewidzowie programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior. Viki Gabor była bohaterką odcinka poświęconego twórczości zespołu Blue Cafe. W finale, zarówno od jurorów, jak i widzów otrzymała najwyższe noty. Jak będzie w tym roku?

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eurowizja Junior 2020 - kto z Polski?

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na oficjalnym fanpage'u programu Szansa na Sukces, również i tym razem o wyborze polskiego reprezentanta zadecydują telewidzowie. Na ten moment, prowadzone są castingi online. W show Szana na Sukces mogą wystąpić dzieci mające od 9 do 14 lat. Zgłoszenia można natomiast przesyłać do 12 lipca. O szczegółach przeczytacie w zamieszczonym niżej poście.

Najnowsze