Eurowizja Junior 2020 - kto jest najlepszy? Kto wygra? ZAGŁOSUJ

2020-11-29 8:35 Ewelina Kulasza
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik/TVP Eurowizja Junior 2020

Już w niedzielny wieczór 29 listopada, poznamy zwycięzcę tegorocznej Eurowizji Junior. Kto to będzie? Wszystko leży w rękach widzów, a także jurorów Konkursu. Kto jest najlepszy? Kto zasługuje na wygraną? Czyja piosenka jest w tym roku najlepsza? Oddajcie swój głos w sondzie na ESKA.pl.

Emocje są coraz większe, ponieważ wielkimi krokami zbliża się finał Eurowizji Junior 2020. Choć pierwszy raz w historii Konkursu format został zmieniony ze względu na pandemię, to i tak organizatorzy szykują dla swoich widzów sporo niespodzianek! Jedną z nich są goście specjalni, którzy pojawią się na scenie i jak wiadomo, są to między innymi Roksana Węgiel i Viki Gabor, które w 2018 i 2019 roku wygrały Konkurs Piosenki dla Dzieci. Czy w tym roku, Ala Tracz powtórzy sukces wokalistek ze swoim utworem I'll Be Standing? Wszystko jest możliwe, Polska po raz kolejny jest faworytem muzycznego konkursu.

Wielki finał Eurowizji Junior 2020 otworzą Niemcy, a dokładniej Susan z kawałkiem Stronger With You. W ostatniej kolejności zobaczymy występ Francji, którą reprezentuje Valentina z piosenką J’imagine. Polska natomiast wystąpi w środku, jako szósta więc mamy spore szanse, że widzowie przed telewizorami, jak i jurorzy mocno zapamiętają naszą 10-letnią reprezentantkę. Kto jest najlepszy spośród 12 krajów? Oddajcie głos na swojego faworyta Eurowizji Junior 2020 w sondzie poniżej na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - kto wygra? GŁOSOWANIE

Kto Waszym zdaniem zasługuje na wygraną Eurowizji Junior w tym roku? Najlepiej prezentuje się Polska, czy może inny kraj? Wybierzcie swojego faworyta i oddajcie swój głos w sondzie poniżej.

Nagroda dla Alicji Tracz - reprezentantki Polski w Eurowizji Junior 2020
Najnowsze