Eurowizja Junior 2020 - głosowanie rozpoczęte. Pomóż Ali Tracz wygrać konkurs!

Eurowizja Junior 2020 - głosowanie rozpoczęte. Pomóż Ali Tracz wygrać konkurs!
Autor: Natasza Młudzik / TVP Eurowizja Junior 2020 - głosowanie rozpoczęte. Pomóż Ali Tracz wygrać konkurs!

Eurowizja Junior 2020 - głosowanie rozpoczęte, co oznacza, że już można wspierać uczestników. 18. Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się w obliczu trudnej sytuacji epidemicznej, ale organizatorzy znaleźli idealny sposób, by nie odwoływać wydarzenia. Od 27 listopada 2020 internauci mogą wspierać głosami swoich faworytów, w tym Alę Tracz. Podpowiadamy i serwujemy garść informacji odnośnie tako, jak możecie wesprzeć Polskę na Eurowizji Junior!

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2020 - głosowanie 

Eurowizja Junior 2020 - głosowanie rozpoczęte i tym samym możecie już wspierać głosami swoich faworytów. Tych w porównaniu do ubiegłego roku może być nieco mniej, ponieważ mniej jest uczestników wydarzenia. Właśnie za sprawą tego, że jest głosowanie online na Eurowizji Junior, Polska wygrała dwa lata z rzędu. O trzecią w historii wygraną walczyć będzie Alicja Tracz, która podczas wielkiego finału zaśpiewa kołyszący i motywujący utwór I'll Be Standing. Zgodnie z obowiązującymi zasadami 50 procent głosów należy do jurorów a drugie 50 procent to głosy internautów, którzy oddają je za pośrednictwem specjalnej strony internetowej. Wiadomo, że w tym roku fani Konkursu Piosenki dla Dzieci będą mogli zagłosować na trzech reprezentantów, a nie na pięciu tak jak miało to miejsce w poprzednich latach. Zanim jednak oddacie głosy warto sprawdzić, kim są wszyscy uczestnicy Eurowizji Junior 2020.

Eurowizja Junior 2020 - głosowanie 

Głosowanie na Eurowizji Junior 2020 rozpoczęło się 27 listopada o godzinie 20:00. Od tego momentu internauci mogą wspierać swoich faworytów, w ramach pierwszej fazy tego etapu. Pierwsza runda głosowania zostanie zamknięta w niedzielę, 29 listopada na minutę przed konkursem, czyli się w niedzielę o godzinie 16:59. Drugi etap głosowania online odbywa się podczas koncertu na żywo, 29 listopada. Wspierać swoich faworytów możecie po wykonaniu ostatniego utworu, ostatniego reprezentanta, czyli Francji, którą reprezentuje Valentina z hitem J'imagine. Wtedy głosowanie będzie trwać 15 minut. Wszystkie etapy głosowania odbywają się na stronie konkursu. Głosowanie Eurowizja Junior 2020 - rozpoczęte!

Co ważne, można głosować na swój własny kraj, więc do dzieła! Trzymamy kciuki za dobre wybory. 

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze