Viki Gabor wygra Eurowizję Junior 2019? Ten WYNIK robi wrażenie!

2019-11-24 11:58 MK
Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!
Autor: Michał Menartowicz/ RECRD Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!

Eurowizja Junior 2019 to wydarzenie, które emocjonuje wielu mieszkańców naszego kraju. Wszystko przez to, że Polska po raz pierwszy zorganizuje tę imprezę. Jak już wiadomo, o zwycięstwo dla nas powalczy uczestniczka drugiej edycji The Voice Kids - Wiktoria Gabor. Młoda artystka ma wielkie szanse na powtórzenie sukcesu Roksany Węgiel sprzed roku. Te liczby mówią same za siebie! Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - Wiktoria Gabor to jedna z faworytek tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, a dokładnie w Gliwicach. Już 24 listopada na specjalnie wybudowanej scenie zaprezentuje się dziewiętnastu reprezentantów poszczególnych krajów, które zadeklarowały chęć wzięcia udziału w wydarzeniu. Wiktoria Gabor wykona na żywo kawałek Superhero, który zapewnił jej zwycięstwo w Szansie na Sukces. Za utwór odpowiadają Lanberry i Patryk Kumór, czyli te same osoby, które napisały zwycięską piosenkę Roksany Węgiel - Anyone I Want To Be. Zdaniem internautów, przebojowość numeru oraz talent 12-latki mogą zapewnić Polsce ponowne zwycięstwo.

Muszki owocówki. Posłuchaj, jak pozbyć się owadów z twojej kuchni. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Wiktoria Gabor - sukces teledysku Superhero

Na miesiąc przed rozpoczęciem imprezy, na kanale Eurowizji Junior 2019 w serwisie YouTube zaczęły pojawiać się wideoklipy poszczególnych reprezentantów. Wiktoria Gabor wraz ze swoim Superhero zadebiutowała w czwartek, 10 października o godzinie 16:00. W niespełna cztery dni, klip wokalistki odtworzono blisko 900 tysięcy razy! To już niemalże pewne, że Wiktoria będzie pierwszą gwiazdą tegorocznej Eurowizji Junior, której teledysk przekroczy milion odsłon. Dla porównania, wideoklip drugiej faworytki fanów konkursu - Carly z Francji, odtworzono w podobnym czasie niespełna 200 tysięcy razy.

Tak jak już pisaliśmy, oficjalny teledysk do Superhero spotkał się z uznaniem nie tylko polskich, ale i zagranicznych fanów Konkursu Piosenki Eurowizyjnej dla Dzieci. Wielu internautów uważa, że Polska może być pierwszym krajem w historii, który zwycięży dwa razy z rzędu. Czy tak się stanie? Przekonamy się już 24 listopada!

Najnowsze