Eurowizja Junior 2019 - Carla z Francji największą konkurencją dla Viki Gabor?

2019-10-14 11:55 MK
Carla
Autor: YouTube.com/Junior Eurovision Song Contest

Przed nami wielki finał konkursu Eurowizja Junior 2019. Już za niewiele ponad miesiąc, na scenie w Gliwicach, o zwycięstwo powalczą reprezentanci dziewiętnastu europejskich krajów. Zdaniem największych fanów tej popularnej imprezy, widzowie mogą być ponownie świadkami walki pomiędzy reprezentantkami Polski i Francji. Młoda wokalistka Carla jest jedną z faworytek, tak samo jak Wiktoria Gabor. Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - Carla z Francji, zdaniem internautów, jest największym zagrożeniem dla polskiej reprezentantki Wiktorii Gabor, która na eurowizyjnej scenie zaprezentuje utwór Superhero. Francuska wokalistka opublikowała w piątek 11 października kawałek Bim Bam Toi, który podobnie jak propozycja Polski, spotkał się ze świetnym odbiorem fanów Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci na całym świecie. Słuchacze docenili utwór młodej Francuzki przede wszystkim za jego chwytliwość i przebojowość oraz stwierdzili, że ma ona realne szansę na zajęcie wysokiej pozycji w konkursie.

Eurowizja Junior 2019 - Carla

W komentarzach pod klipem Carly, można przeczytać między innymi: - To będzie ponowna bitwa o zwycięstwo między Polską a Francją. Opinie te są oczywistym nawiązaniem do Eurowizji Junior 2018, kiedy to największymi faworytkami konkursu były Roksana Węgiel oraz Angélina. Widzowie zdecydowali jednak, że to właśnie Roxie ze swoim hitem Anyone I Want To Be zasłużyła na zwycięstwo.

Jak co roku, w sieci pojawiło się też wiele filmów z serii Top of JESC 2019, w którym fani konkursu z całego świata typują swoich zwycięzców. W niemalże każdym z nich, 1. miejsce zajmują właśnie Wiktoria Gabor bądź Carla. To doskonały dowód na to, że historia lubi się powtarzać. Oby powtórzyła się w każdym aspekcie, a w szczególności przy odczytywaniu wyników.

Najnowsze