Viki Gabor - teledysk Superhero zbiera świetne recenzje z całego świata! Co piszą fani?

2019-10-11 12:25 MK
Wiktoria Gabor
Autor: Universal Music Polska

Przed nami Eurowizja Junior 2019. Jak wiadomo, nasz kraj reprezentować będzie niezwykle utalentowana Wiktoria Gabor. Młoda artystka wykona na żywo kawałek Superhero, do którego teledysk zadebiutował już w sieci. Pod klipem pojawiło się wiele komentarzy, w tym także od zagranicznych fanów konkursu. Czy Polska ma szansę na kolejne zwycięstwo? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Wiktoria Gabor - teledysk Superhero zbiera same pozytywne recenzje. Fani 12-letniej wokalistki mieli okazję usłyszeć jej eurowizyjną propozycję podczas finałowego odcinka programu Szansa na Sukces, w którym wygraną była możliwość reprezentowania Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. Kawałek napisany przez Lanberry i Patryka Kumóra przypadł do gustu zarówno jurorom, jak i telewidzom formatu i zapewnił zwycięstwo uczestniczce The Voice Kids 2. W czwartek, 10 października, na oficjalnym kanale Eurowizji Junior 2019 pojawił się klip do singla i z miejsca wywołał sensację.

Wiktoria Gabor - teledysk Superhero

W zaledwie 15 godzin od premiery, teledysk do utworu Superhero wyświetlono blisko 200 tysięcy razy. Odtworzenia te nie pochodzą jednak tylko od Polaków. Również wielu fanów Eurowizji Junior z zagranicy postanowiło obejrzeć najnowszy projekt Wiktorii Gabor i go skomentować. Sądząc po ich reakcjach, Polska ma szansę na kolejne zwycięstwo! Wielbiciele konkursu zachwycili się nie tylko samym utworem, ale i wyglądem naszej reprezentantki. - Ona wygląda jak wielka, światowa gwiazda. Myślę, że Polska ponownie jest jednym z najmocniejszych krajów w tym roku. Powodzenia z Albanii; Zdecydowany zwycięzca JESC 2019. Powodzenia z Węgier; Ponownie mój zwycięzca. Powodzenia z Holandii - można przeczytać pod klipem.

Eurowizja Junior 2019 - Polska

Eurowizja Junior 2019 po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Impreza będzie miała miejsce w Gliwicach już 24 listopada 2019 roku. W 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci weźmie udział 19 krajów. Jedną z prowadzących show będzie Roksana Węgiel - zwyciężczyni zeszłorocznej edycji.

Najnowsze