Eurowizja Junior 2019 w Polsce - kto wygra? Zagłosuj na najlepszy utwór!

2019-10-06 22:13 A.D.
Roksana
Autor: TRICOLORS/East News

Eurowizja Junior 2019 to wyjątkowy konkurs piosenki dla dzieci, który odbędzie się w tym roku w Polsce! Wszystko za sprawą Roksany Węgiel, której udało się podbić serca widzów na całym świecie. Właśnie ona jako nasza reprezentantka wygrała Eurowizję dla dzieci w 2018. Czy Viki Gabor powtórzy jej sukces? Kto wygra Eurowizję Junior 2019?

Kto wygra Eurowizję Junior 2019? Ten konkurs już teraz budzi ogromne emocje. Reprezentantką Polski jest Wiktora Gabor, która zwyciężyła podczas konkursu odbywającego się w ramach pierwszych odcinków Szansy na sukces. Dziewczynę pamiętamy jeszcze z drugiej edycji The Voice Kids. Viki była jedną z finalistek programu. Teraz czeka ją trudne zadanie. Czy pokona konkurencję? 19 państw zgłosiło lub zgłosi w najbliższych dniach swoje młodziutkie gwiazdy. Poziom tegorocznego konkursu jest bardzo wysoki! 

Zobacz też: Baranovski - płyta Zbiór z hitem Czułe miejsce. Umili czas jesienią! [PIOSENKI, PREMIERA]

Eurowizja Junior 2019 - kto wygra? 

Kto powinien zwyciężyć podczas konkursu w Polsce? Wybierzcie swojego faworyta i oddajcie na niego głos! Poniżej znajdziecie listę reprezentantów, których zobaczymy 24 listopada. 

Najnowsze