Eurowizja Junior 2019 - co inni uczestnicy sądzą o Viki Gabor? 'Jest bardzo fajna i naprawdę szczera!'

2019-11-22 10:46 A.D.
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2019 to wydarzenie, które z pewnością przejdzie do historii. Podczas finału w Gliwicach w niedzielę 24 listopada, na scenie zaprezentują się reprezentanci 19 wyjątkowych krajów. Wśród nich jest również Viki Gabor. Co o dziewczynie sądzą jej nowi koledzy? Okazuje się, że zrobiła wielkie wrażenie i na pozostałych uczestnikach! Zobaczcie, co o niej powiedzieli!

Eurowizja Junior 2019 będzie z pewnością jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku. Dzięki wygranej w konkursie piosenki dla dzieci 2018 Roksany Węgiel, Polska otrzymała szanse przygotowania tegorocznej edycji. Eurowizja Junior 2019 przyciągnie do Gliwic rekordowe ilości fanów konkursu piosenki. Bilety są już niestety wyprzedane, więc wszyscy, którzy wiedzą, że nie mogą przegapić zmagań młodych wokalistów, muszą przygotować się na domową transmisję. Na miejscu od kilku dni są już wszyscy uczestnicy. Mieli oni czas by poznać się lepiej i wspólnie pobawić zwiedzając atrakcje Śląska. To czas na odpoczynek, odreagowanie stresu i zawiązanie prawdziwych, międzynarodowych przyjaźni, które mogą przetrwać całe życie. Okazuje się, że nasza reprezentantka zrobiła wielkie wrażenie na pozostałych uczestnikach. Czy obawiają się konkurencji z jej strony? A może ujęła ich jej osobowość? Na YouTubie pojawił się filmik, który rozwiewa wszystkie wątpliwości. O Viki opowiedzieli reprezentanci Hiszpanii, Armenii, Holandii, Macedonii i Białorusi.

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 - co sądzą o niej pozostali uczestnicy? 

Uczestnicy są zgodni, że Viki Gabor jest niezwykle sympatyczną osobą. Melani Garcia cieszy się, że jest w jej wieku i zachwyca jej talentem. Karina Ignatyna również pozostaje pod wrażeniem jej talentu, a duże wrażenie zrobił na niej tekst Superhero, który jest bardzo prawdziwy. Matheu zwrócił uwagę na jego i Viki wspólne cechy. Co powiedzieli inni? Całe nagranie znajdziecie poniżej. 

Najnowsze