Eurowizja Junior 2019 - BILETY. Ceny wejściówek są dużym zaskoczeniem!

2019-10-01 13:20 MK
Roksana Węgiel na Eurowizji Junior
Autor: Viktor Tolochko/SPUTNIK Russia/East News

To niewątpliwie jedno z największych wydarzeń muzycznych w tym roku. Eurowizja Junior 2019, bo o niej mowa, po raz pierwszy w historii odbędzie się w naszym kraju. Jedną z najważniejszych kwestii dla wszystkich fanów tego konkursu są oczywiście bilety. Na ESKA.pl dowiecie się, gdzie i kiedy można je kupić oraz ile kosztują poszczególne sektory. Sprawdźcie już teraz wszystkie niezbędne informacje.

Eurowizja Junior 2019 - bilety na Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci trafią do sprzedaży już niebawem! Na tę informację czekali wszyscy ci, którzy 24 listopada 2019 roku planują odwiedzić Gliwice, by obejrzeć na żywo wielkie wydarzenie muzyczne, jakim bez wątpienia jest właśnie Eurowizja Junior. W gliwickiej arenie zaprezentują się przedstawiciele kilkunastu europejskich krajów, w tym również reprezentant z Polski. Gościem specjalnym, jak również prowadzącą całe wydarzenie, będzie Roksana Węgiel. Poza nią, w roli gospodarzy zobaczymy Idę Nowakowską oraz Aleksandra Sikorę.

Eurowizja Junior 2019 - bilety

Fani najpopularniejszego konkursu muzycznego na świecie od ogłoszenia daty finału Eurowizji Junior zastanawiali się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Na niespełna dwa miesiące przed rozpoczęciem imprezy, w sieci pojawiły się szczegółowe informacje. Ku zaskoczeniu wszystkich, ceny wejściówek wcale nie są wysokie. Ceny biletów zaczynają się bowiem od 25 złotych!

Kwota, jaką należy zapłacić za bilet różni się oczywiście od miejsca w Arenie Gliwice. Organizatorzy podzielili ją na następujące sektory: trybuny wysoka (od 25 złotych) i niska (od 99 złotych), VIP (od 399 złotych), Fan Zone Early Entrance (od 149 złotych) oraz Fan Zone Płyta (od 99 złotych).

Eurowizja Junior 2019 - bilety. Kiedy i gdzie kupić?

Bilety w przedsprzedaży będzie można nabywać od 30 września 2019 roku. Wtedy pojawią się one w sprzedaży stacjonarnej w Arenie Gliwice. Dzień później, 1 października, wejściówki będą dostępne w przedsprzedaży na stronie ebilet.pl, natomiast 8 października wystartuje główna faza sprzedaży we wszystkich autoryzowanych punktach.

Najnowsze