Eurowizja Junior 2019 - bilety. CENA, gdzie kupić?

2019-03-06 13:10
Eurowizja
Autor: East News / Michal WARGIN

Eurowizja Junior w tym roku odbędzie się w Polsce! Już 6 marca poznaliśmy miasto, które zorganizuje najważniejsze wydarzenie muzyczne dla dzieci w 2019 roku. Dzięki temu, że finał odbywać będzie się w naszym kraju, każdy z nas ma szanse zobaczyć na żywo niezwykłe występy utalentowanych dzieciaków. Ile będą kosztować bilety? Kiedy i gdzie można je kupić? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Eurowizja Junior to odpowiednik dorosłego, międzynarodowego konkursu, w którym udział biorą przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców. W 2019 roku będziemy mogli cieszyć się nim w Polsce! By zobaczyć na żywo finał Eurowizji Junior w Gliwicach należy zaopatrzyć się w bilet. 

Przeczytaj też: Roksana Węgiel wzięła udział we wzruszającym koncercie. Zaśpiewała dla...

Eurowizja Junio0r 2019 - bilety. Gdzie kupić? 

Sprzedaż biletów jeszcze się nie rozpoczęła. Z pewnością ruszy w ciągu najbliższych tygodni. Bilety dostępne będą u oficjalnego partnera konkursu i na dodatkowych portalach sprzedażowych.  

Eurowizja Junior 2019 - CENA biletu

Jeśli chcecie wybrać się na Eurowizję Junior 2019 to musicie przygotować się na poniesienie sporych kosztów. Ceny biletów będą najprawdopodobniej wahać się w okolicach 1000 złotych. 

Najnowsze