Jann - Gladiator

i

Autor: YouTube.com/Jann; screen z filmu "Jann - Gladiator (Official Video)" Jann pojedzie na Eurowizję 2023?

Eurowizja 2023 - polski reprezentant niczym Damiano z Maneskin? To jego chcą fani konkursu!

2022-10-19 14:11

Eurowizja 2023 - kto będzie reprezentował Polskę? Tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy, jednak powoli pojawiają się spekulacje na ten temat. Fani konkursu zaczynają mieć swoich faworytów. Ostatnio ich uwagę zwrócił młody artysta, którego twórczość wielu osobom przypomina stylistykę Maneskin. Czy to on pojedzie do Liverpoolu?

Eurowizja 2023 zaczyna być gorącym tematem w mediach społecznościowych. Wiemy coraz więcej o konkursie, który tym razem odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Znamy już daty, miasto gospodarza, a także regulamin polskich preselekcji. Telewizja Polska po raz kolejny wybierze artystę w publicznym koncercie. Udziału nie wykluczają m.in. Daria, Natasza Urbańska, Kuba Szmajkowski, Marie i Blanka Stajkow. Fani Eurowizji mają jednak innego faworyta. Ich uwagę zwrócił Jann, który niedawno wydał nową piosenkę pod tytułem Gladiator. Utwór docenili nie tylko polscy wielbiciele konkursu, ale też zagraniczni. W komentarzach pod teledyskiem pojawiło się wiele próśb o głoszenie do Krajowych Eliminacji. Niektórzy uważają, że Polska z tą piosenką miałaby szanse na najlepszy wynik od lat. Odpowiedzi samego artysty oraz jego wytwórni wskazują, że faktycznie może starać się o wyjazd do Liverpoolu. Uważacie, że Jann powinien pojechać na Eurowizję?

Viki Gabor chce na dorosłą Eurowizję? Chciałaby odnieść sukces jak Maneskin!

Jann - kim jest?

Jann ma 23 lata. W 2020 roku zadebiutował singlem Do you wanna come over?. Rok później ukazała się jego debiutancka płyta pod tytułem POWER. Artysta z muzyką związany jest od dziecka. Śpiewał w Operze Narodowej. Chodził też na lekcje śpiewu w Londynie. Jego muzyka kategoryzowana jest jako pop, jednak Jann często inspiruje się rockiem i brzmieniami alternatywnymi.

Sonda
Czy Jann powinien pojechać na Eurowizję z piosenką Gladiator?

Eurowizja 2023 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców poinformowała, że półfinały Eurowizji 2023 odbędą się 9 i 11 maja. Z kolei finał obejrzymy 13 maja. Przyszłoroczna edycja największego konkursu muzycznego na świecie zostanie zorganizowana w Liverpoolu. Imprezę gościć będzie hala widowiskowo-sportowa Echo Arena. Wielka Brytania zorganizuje Eurowizję w zastępstwie za Ukrainę, która wygrała w 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE