Eurowizja 2021 - WYNIKI przesądzone? Brat wielkiej gwiazdy dostał się na konkurs!

Eurowizja 2021 - WYNIKI przesądzone? Brat wielkiej gwiazdy dostał się na konkurs!
Autor: AP Photo/Armando Franca / EAST NEWS Eurowizja 2021 - WYNIKI przesądzone? Brat wielkiej gwiazdy dostał się na konkurs!

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, poznajemy coraz więcej tajemnic. Jedna z nich to oczywiście ta dotycząca polskiego reprezentanta. Warto jednak sprawdzać również, kto powalczy o zwycięstwo w Rotterdamie z innych państw. Wielka Brytania na przykład postawiła na cenionego tekściarza i wokalistę z Londynu!

Eurowizja 2021 - wyniki przesądzone? Brat wielkiej gwiazdy, która niedawno odnosiła międzynarodowe sukcesy, dostał się na konkurs, co oznacza, że swoim utworem podniesie poprzeczkę bardzo wysoko! Co więcej, uczestnik Eurowizji 2021 w przeszłości nagrywał utwory we współpracy z cenionymi producentami. Dwa lata temu pojawił się w numerze Don Diablo, a poprzedni rok zakończył współpracując z absolutną legendą, Arminem van Buurenem. Co więcej miał udział przy hitach takich twórców, jak Calvin Harris, Rudimental, Little Mix, Olly Murs, Kesha, Jessie Ware, czy Zayn Malik i Louis Tomlinson.Mowa o Jamesie Newmanie i jak łatwo się domyślić, to równie utalentowany, jednak mniej charyzmatyczny wokalnie brat Johna Newmana

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu

Brat Johna Newmana: James Newman - Eurowizja 2021

Brat Johna Newmana, James Newman, reprezentuje narodowe barwy, czyli Wielką Brytanię. Brytyjczycy, tak jak inne państwa, zdecydowali się wystawić na konkurs w Rotterdamie tego samego reprezentanta, którego wybrali już rok temu. Wówczas trudna sytuacja epidemiczna nie pozwoliła na zorganizowanie wydarzenia, więc James Newman nie miał okazji zaprezentować się fanom Eurowizji. Będzie miał okazję zrobić to już w maju 2021. 

James Newman - piosenka na Eurowizję 2021

Jaką piosenkę zaśpiewa brat Johna Newmana na Eurowizji 2021? Premiera utworu odbędzie się w późniejszym terminie, co potwierdziło BBC Studios. Sam James Newman wyraził swoją radość z ponownego wyboru w mediach społecznościowych. Nagrał wideo, które podpisał: 

Z radością ogłaszam, że będę reprezentować Wielką Brytanię w 2021 roku na Eurowizji. Tym razem na pewno! W zeszłym roku nie poszło zgodnie z planem, ale w tym roku wróciliśmy (nie mniej z zupełnie nową piosenką!), miejcie oczy i uszy szeroko otwarte

John Newman, czyli brat Jamesa Newmana z Eurowizji 2021, zasłynął nagrywając utwór Love Me Again, którego teledysk zbliża się do bariery miliarda wyświetleń. John Newman to również wykonawca megahitów Come And Get It, Losing Sleep, czy Feelings. Brytyjczyk współpracował również z Rudimental przy Feel The Love i Not Giving In, Sigalą przy Give Me Your Love, Kygo przy Never Let You Go, Sigmą przy High On You, a jego muzycznym przyjacielem jest Calvin Harris. Razem stworzyli utwór Blame, a także Ole, za pośrednictwem którego podziękował opaczności, że wrócił do zdrowia po ciężkiej chorobie.

Najnowsze