Eurowizja 2021 - WYNIK POLSKI. Które miejsce ma Rafał Brzozowski? [WYNIKI ONLINE]

Eurowizja 2021 - WYNIK POLSKI. Które miejsce ma Rafał Brzozowski? Polska wystąpi w finale? [WYNIKI ONLINE]
Autor: Mateusz Jagielski/East News Eurowizja 2021 - WYNIK POLSKI. Które miejsce ma Rafał Brzozowski? Polska wystąpi w finale? [WYNIKI ONLINE]

Wynik Polski na Eurowizji 2021 elektryzuje wszystkich miłośników wydarzenia. Najbardziej zapaleni fani z dużą nadzieją wyczekiwali i odliczali sekundy do ostatecznego występu. Które miejsce zajął Rafał Brzozowski, który w Rotterdamie zaśpiewał utwór The Ride? Przekonajcie się już teraz.

Spis treści

  1. Eurowizja 2021 - wynik, miejsce Polski
  2. Polska odpada z Eurowizji 2021

Eurowizja 2021 - wynik Polski interesuje wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać emocjonującego, muzycznego wydarzenia. Które miejsce zajął Rafał Brzozowski? Eurowizja 2021 w Rotterdamie jest dla nas szczęśliwa? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. 20 maja serca miłośników konkursu zabiły dużo szybciej. Każdy wpatrzony był w to, jak zaprezentuje się reprezentant naszego kraju. Po wielomiesięcznych oczekiwaniach, w końcu dosłownie cała Europa usłyszała The Ride na żywo. Piosenka Polski na Eurowizji 2021 niewątpliwie porwała do tańca wiele osób przed telewizorami, jednak to nie wystarczyło, by Rafał Brzozowski pojawił w finale Eurowizji.

Eurowizja 2021 - WYSTĘP POLSKI. Rafał Brzozowski rozświetlił scenę! [WIDEO]

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021

Eurowizja 2021 - wynik, miejsce Polski

Wynik Polski na Eurowizji 2021 to jedna z najważniejszych kwestii. Które Polska zajęła miejsce w półfinale Eurowizji 2021? Jeśli przegapiliście odpowiedzi na te pytania, to mamy je dla Was w tym miejscu. Rafał Brzozowski odpadł z konkursu na etapie półfinałów. 

Polska w drugim półfinale zajęła 14. miejsce. Łącznie utrzymaliśmy 35 punktów. Z tego 17 punktów zdobyliśmy w głosowaniu widzów. Wielka Brytania i Mołdawia dały nam 7 punktów, z kolei Francja, Austria i Islandia po jednym. Jurorzy dali nam 18 punktów, z czego aż 12 z San Marino! 3 punkty dała nam Bułgaria, 2 Grecja, a jeden Dania.

Polska odpada z Eurowizji 2021

Polska w finale Eurowizji 2021 to marzenie wszystkich, którzy z dużym stęsknieniem czekali na Eurowizję. Niestety, marzenie, które się nie spełni. Rafał Brzozowski jest trzecim z rzędu artystą, któremu nie udało się dostać do wielkiego finału Eurowizji. W 2019 roku do wielkiego finału nie wszedł zespół Tulia, a w 2018 roku o finale mógł pomarzyć Gromee. 

Najnowsze