Eurowizja 2021 - Polska do tego czasu musi ogłosić reprezentanta. To już za chwilę!

Eurowizja 2021 - Roxen i Alexander Rybak podbiją świat? Wonderland konkurencją dla Polski?
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Eurowizja 2021 - Roxen i Alexander Rybak podbiją świat? Wonderland konkurencją dla Polski?

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, jednak Polska wciąż uparcie milczy i nie ogłasza swojego reprezentanta! Kiedy w końcu poznamy tegorocznego polskiego artystę, który zawalczy na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji? Po tym terminie już wszystko będzie wiadomo!

Eurowizja 2021 coraz bliżej, jednak fani konkursu z Polski wciąż czują się coraz bardziej niepewnie. Mimo zbliżającego się wydarzenia Telewizja Polska wciąż nie ogłosiła swojego reprezentanta i co więcej nadal uparcie milczy w tej sprawie. Widzowie Eurowizji cały czas zastanawiają się, który artysta tym razem będzie reprezentować Polskę na Eurowizji, jednak cały czas swoje komentarze opierają tylko i wyłącznie na domysłach. Wśród potencjalnych kandydatów z Polski wymienia się najczęściej Alicję Szemplińską oraz Krystiana Ochmana. Pojawiły się również także takie gwiazdy jak Cleo, Roksana Węgiel, a także Paulina Czapla, jednak głosów na te wokalistki było zdecydowanie mniej. Przypomnijmy, że w tym roku Telewizja Polska samodzielnie wskaże reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji oraz piosenkę, jaką wykona, co oznacza, że w tym roku cały ten proces obejdzie się bez głosów telewidzów oraz opinii komisji. 

Eurowizja 2021 - kiedy poznamy reprezentanta Polski? Choć Telewizja Polska milczy, istnieje pewna data, do której stacja będzie musiała się określić i ujawnić swoje plany! Więcej szczegółów znajdziecie poniżej. 

Eurowizja 2021 - kto z Polski?

Eurowizja 2021 odbędzie się już wkrótce! Kiedy poznamy reprezentanta Polski? Otóż TVP do 15 marca ma czas by zgłosić do EBU swojego reprezentanta wraz z piosenką, ponieważ do 26 marca nadawca musi nagrać występ sceniczny wokalisty, w razie gdyby Eurowizja 2021 odbywała się w formie zdalnej. Do tego terminu sprawa powinna zostać rozwiązana. 

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Najnowsze