Eurowizja 2021 - Alicja Szemplińska nie weźmie udziału w konkursie? Wymarzoną reprezentantką Polski została...

Alicja Szemplińska
Autor: WBF

Alicja Szemplińska nie weźmie udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021? Choć była blisko, to nie ona finalnie wygrała plebiscyt Wymarzony Reprezentant Polski na Eurowizję 2021! Kto zatem zajął miejsce pierwsze i mógłby reprezentować Polskę w konkursie? Nie uwierzycie!

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się planowo w maju przyszłego roku w formacie tradycyjnym, o ile sytuacja na świecie na to pozwoli. Kto zatem będzie reprezentował Polskę? Tego jeszcze nie wiemy, jednak jakiś czas temu miał miejsce w internecie plebiscyt, w którym internauci głosowali na swojego wymarzonego reprezentanta Polski. Głosowanie rozbite zostało na trzy rundy, z czego w tej ostatniej oddano 3 tysiące głosów. Internauci wspierali swojego faworytę za pośrednictwem formularza na stronie oraz mediów społecznościowych, takich jak Instagram lub Facebook. Bardzo dużo osób sądziło, że najlepszą kandydatką do reprezentowania naszego kraju na Eurowizji 2021 będzie Alicja Szemplińska, jednak to nie ona finalnie znalazła się na pierwszym miejscu! Kto zatem wygrał plebiscyt Wymarzony Reprezentant Polski na Eurowizję 2021? Okazuje się, że Alicja Szemplińska konkurowała z Sanah i choć na Instagramie obie te wokalistki zdobyły taką samą ilość głosów, tak na stronie i na Facebooku internauci przyznali zwycięstwo Sanah.

Eurowizja 2021 - Sanah reprezentantką Polski?

Wymarzoną Reprezentantką Polski na Eurowizję 2021 została Sanah. Wokalistka wygrała głosowanie mając łącznie 53,33 procent głosów. Bardzo blisko była także Alicja Szemplińska, która zdobyła drugie miejsce z rezultatem 46,67 procent.

Hanczak - Sanah
Najnowsze