Eurowizja 2020 - Polska czarnym koniem konkursu? Reakcje fanów na klip Alicji mówią same za siebie!

2020-03-10 10:56
Alicja Szemplińska
Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Czy Polska ma szansę na osiągnięcie największego sukcesu od lat w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020? Z tego założenia wychodzą internauci po obejrzeniu teledysku Alicji Szemplińskiej do jej eurowizyjnej kompozycji Empires. Na ESKA.pl przeczytacie najciekawsze reakcje, jakie można znaleźć w komentarzach pod oficjalnym klipem zamieszczonym na kanale Eurowizji. Sprawdźcie koniecznie!

Eurowizja 2020 - Alicja Szemplińska jedną z faworytek najpopularniejszego konkursu muzycznego na świecie? Wszystko na to wskazuje! Wokalistka, która wielokrotnie poznała już smak zwycięstwa, reprezentować będzie nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Do tej pory, Alicji udało się zwyciężyć w takich programach, jak Hit Hit Hurra, The Voice of Poland oraz Szansa na Sukces. Trzymamy kciuki, że również i tym razem, pokona ona swoich rywali w walce o wygraną.

Alicja Szemplińska zaprezentuje w konkursie swój najnowszy singiel Empires. Za produkcję kawałka odpowiadają Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Muzycy mieli okazję już ze sobą współpracować nad debiutanckim singlem artystki, którego premiera miała miejsce w finałowym odcinku The Voice of Poland. W poniedziałek, 9 marca 2020 roku, na kanale Konkursu Piosenki Eurowizji pojawił się oficjalny teledysk do Empires, w którym Alicja zwraca uwagę na to, co dzieje się z naszą planetą, głównie z naszej winy. Komentarze zagranicznych fanów są bardzo obiecujące!

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Eurowizja 2020 - Alicja Szemplińska z szansą na zwycięstwo?

W niespełna dobę od opublikowania teledysku na kanale Eurowizji, odtworzono go ponad 200 tysięcy razy, a liczba łapek w górę przekroczyła 10 tysięcy. Wielu zagranicznych fanów Eurowizji napisało pod klipem, że Polska może okazać się czarnym koniem całego wydarzenia. Internauci wyrazili również swoje zaskoczenie faktem, że Alicja Szemplińska ma zaledwie 17 lat.

- Ona ma tylko 17 lat. Niesamowite!
- Alicja jest bardzo utalentowana. Miejmy nadzieję, że publiczność i jurorzy doceniają jej skalę głosu
- Polska naprawdę ma szansę stać się czarnym koniem Eurowizji. Piękny przekaz, niesamowity głos!
- Piosenka powinna wygrać i stać się komunikatem zachęcającym do walki o naszą planetę!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze